Hotel Collis Bieszczady

W Olchowcu nad Jeziorem Solińskim, w Bieszczadach, powstaje Hotel Collis – ambitna inwestycja, która ma szansę wypełnić istotną lukę na rynku luksusowej turystyki biznesowej w południowo-wschodniej Polsce.
Projekt w formule condohotelu, realizowany przez doświadczonych właścicieli Villi Collis, skupia się na najwyższym standardzie zakwaterowania, ale także na stworzeniu prestiżowego zaplecza dla sektora MICE.
Planowany kompleks obejmie dwa budynki – obecnie funkcjonującą Villę Collis, przekształconą w centrum wellness i SPA, oraz nowy obiekt z około 120 apartamentami, restauracją à la carte, cigar lounge, barem z kręgielnią, butikowym sklepem premium oraz przestrzeniami wspólnymi klasy premium. Kluczową częścią inwestycji będzie jednak infrastruktura konferencyjna, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach korporacyjnych.
W Hotelu Collis znajdą się certyfikowane, ekranowane sale typu boardroom zapewniające pełną prywatność i bezpieczeństwo spotkań, z możliwością całkowitej izolacji od reszty obiektu. Dodatkowo część hotelu będzie mogła być rezerwowana na wyłączność – dzięki systemowi mobilnych przegród i niezależnemu układowi komunikacyjnemu. Przyszli organizatorzy wydarzeń będą mieli do dyspozycji eleganckie lobby z concierge, dedykowane strefy VIP, przestrzenie relaksu i pełną obsługę techniczną. Co istotne, większość apartamentów zostanie wyposażona w aneksy kuchenne i kąciki biurowe, co sprzyja dłuższym, komfortowym pobytom służbowym.
Położenie w pierwszej linii brzegowej Jeziora Solińskiego – z panoramicznym widokiem na zatoki, góry i dzikie pasmo Otrytu – to nie tylko gwarancja unikalnego klimatu, ale także możliwość organizacji eventów z dala od zgiełku miast, a jednocześnie w zasięgu Rzeszowa, lotniska w Jasionce i granicy z Ukrainą oraz Słowacją. Dodatkowo goście będą mogli korzystać z prywatnej mariny, wypożyczalni sprzętu outdoorowego, usług spa oraz szerokiej oferty aktywności w otoczeniu natury.