Hotel B&B Szczecin

Hotel B&B Szczecin

Przy Panieńskiej w centrum Szczecina powstaje nowy obiekt francuskiej sieci B&B Hotels. W środku powstać ma garaż podziemny, lokale usługowe, ok. 100 pokoi noclegowych i sale szkoleniowe.

Budowa Hotelu B&B Szczecin była chwilowo wstrzymana przez formalne sprawy. W październiku poprzedniego roku Zachodniopomorski Konserwator Zabytków wydał „pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych”. 


Jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał hotel z zewnątrz i wewnątrz. Możemy się spodziewać jedynie, że tak jak pozostałe hotele tej marki na naszym polskim rynku, Hotel B&B Szczecin poszerzy ofertę tzw. ekonomicznych hoteli.

Przystępne ceny, ciekawe udogodnienia i sale przystosowane do organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych przyciągają co roku do hoteli marki B&B Hotels rzesze przedsiębiorców i pracodawców.

W hotelach tych bowiem często organizowane są szkolenia pracownicze. Klientów przyciągają nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim  dogodna lokalizacja. Jest to najczęściej ścisłe centrum miasta (tak jak np. Hotel B&B Hotel) lub obrzeża, ale z bliską odległością do lotniska.