Hotel B&B Lublin

Hotel B&B Lublin

Grupa B&B Hotels nieprzerwanie się rozwija. Zadomowiła się również na polskim rynku hotelarskim. Pod szyldem marki działają już obiekty w Krakowie, Warszawie, Toruniu, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. Do polskiej rodziny B&B dołącza właśnie hotel w Lublinie.

Hotel B&B Lublin otrzymał od Urzędu Miasta pozwolenie na budowę. Decyzja ta jednak skrywa w sobie kilka ograniczeń dla inwestora. Nowy hotel nie może mieć więcej niż 5 kondygnacji nadziemnych i 16 metrów powyżej poziomu chodnika. Dodatkowo budynek musi również tarasowo obniżać się w kierunku al. Solidarności.

Nowy hotel w centrum Lublina do dyspozycji swoich gości ma oddać około 120 pokoi. Pokoje różnić się będą wielkością, standardem i liczbą łóżek. Na jego terenie będzie miejsce również na lokale gastronomiczne i sale konferencyjne. Tym samym Hotel B&B Lublin poszerzy nie tylko bazę noclegową miasta, ale również zaplecze biznesowe. Obiekt przy ulicy Dolnej 3 Maja będzie doskonałym miejscem zarówno dla osób szukających noclegu podczas zwiedzania tego pięknego miasta, jak i gości podróżujących w celach biznesowych.