Hotel Active Sport Izery

Hotel Active Sport Izery

Hotel Active Sport Izery powstanie w popularnym Świeradowie-Zdrój. Zasługuje on na szczególną uwagę, ponieważ jest to pierwszy tak wysoko sklasyfikowany hotel skierowany głównie do triathlonistów. Miłośnicy tego sportu w ofercie nowego obiektu znajdą wiele udogodnień, które sprawią, że ich pobyt będzie na pewno jeszcze bardziej komfortowy. 

Wśród udogodnień znajdzie się m.in. rozbudowana część sportowa z basenem pływackim obejmującym profesjonalne zaplecze treningowe (basen do treningu indywidualnego w komorze hiperbarycznej oraz przezierne boki basenu umożliwiające podgląd trenującego), salę fitness, komorę wysokogórską do treningu w warunkach hipoksji, rozbudowane zaplecze rowerowe ze sklepem oraz zaplecze narciarskie.

A po wysiłku przyjdzie czas na relaks! Hotel Active Sport Izery zaoferuje swoim gościom (zarówno triathlonistom, jak i nie) m.in. grotę solną, strefę z saunami, gabinety masażu i kriokomorę.

Czy nowy hotel w górach będzie wyróżniał się swoją architekturą? Wyróżniał tak, ale nie odstawał. Projekt zakłada, że bryła hotelu będzie mocna, ale nie agresywna. Ma budzić skojarzenia z wysiłkiem triathlonisty. Projekt ma jednak założenie, żeby nowy hotel dobrze wkomponował się w  górski teren znajdujący się strefie ochrony konserwatorskiej. Stąd nawiązania do szczytów budynków historycznych i użycie tradycyjnych materiałów, takich jak szkło, drewno, kamień i łupek.

Na terenie hotelu znajdzie się 140 pokoi, restauracja na 2 piętrach, duże przestrzenie wspólne, przestronne lobby. Powstanie też zewnętrzny staw kąpielowy w formie górskiego oczka. 

Czekamy niecierpliwie na powstanie hotelu!