Hampton by Hilton Białystok

Hampton by Hilton Białystok

Hampton by Hilton Białystok powstanie w jednym z największych miast wschodniej Polski. W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie miejsc noclegowych w tym mieście, Hilton postanowił zainwestować tu i zbudować swój hotel pod marką Hampton by Hilton. 

Na terenie hotelu powstanie 122 pokoi w kilku konfiguracjach do wyboru. Nowoczesne wnętrza, designerskie dodatki i doświadczona obsługa to niewątpliwe atuty hoteli funkcjonujących pod marką Hampton by Hilton. Hotel zaoferuje również sale konferencyjne i biznesowe, które na pewno będą cieszyć się dużą popularnością wśród organizatorów spotkań biznesowych, w których uczestniczą osoby zza naszej wschodniej granicy. 

Ten regionalny hub przyciąga coraz większą liczbę turystów i gości biznesowych. Stolica województwa podlaskiego przyciąga coraz więcej międzynarodowych firm, które decydują się w Białymstoku zainwestować i otworzyć swoje siedziby. Białystok to również atrakcyjny kierunek turystycznych i kulturowych podróży. Nic więc dziwnego, że Hilton zdecydował się zainwestować właśnie tutaj. 

Informację o podpisaniu umowy na tę inwestycję z Rogowski Development Nova Sp. z o.o. BIS Sp. K. podał pod koniec czerwca. Hampton by Hilton Białystok jest jedną z trzech inwestycji planowanych w Polsce przez międzynarodową sieć. Czekamy z niecierpliwością, co oprócz komfortowych miejsc noclegowych i nowoczesnego zaplecza biznesowego powstanie w nowym hotelu.