Focus Hotel Bernardyńska 13

Focus Hotel Bernardyńska 13

Focus Hotel Bernardyńska 13 to trzeci hotel tej marki w Bydgoszczy. Tym razem nowy hotel znajdować się będzie nad rzeką Brdą. Goście będą mieli kilka minut spacerem na Rynek. W sąsiedztwie znajdują się również duże węzły komunikacyjne, takie jak m.in. Plac Kościeleckich i Rondo Jagiellonów. Nowo powstający hotel mieścić się będzie przy ulicy Bernardyńskiej, w miejscu byłego biurowca. Budynek ten został zrewitalizowany, by mógł spełniać standard i oczekiwania właściciela marki, czyli Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Na terenie Focus Hotel Bernardyńska 13 znajdować się będą pokoje rozlokowane na 10 kondygnacjach. Pod budynkiem do dyspozycji gości będzie podziemny parking. Lokalnych przedsiębiorców ucieszy również fakt, że nowy hotel oferować będzie nowoczesne powierzchnie konferencyjne, w tym funkcjonalne, klimatyzowane sale biznesowe. Na terenie Focus Hotel Bernardyńska 13 w swojej ofercie posiadać będzie również restaurację i bar, a także saunę i salę fitness.

Na co mogą liczyć jeszcze goście hotelu? Profesjonalny sprzęt konferencyjny, bezprzewodowy internet na terenie całego hotelu i wiele udogodnień w pokojach, które sprawią, że goście chętniej będą tu wracać.