Crowne Plaza

Crowne Plaza

W Warszawie powstanie pierwszy w Polsce hotel marki Crowne Plaza. Dostanie on cztery gwiazdki jakości, świadczące o obecnym tu wyjątkowym klimacie oraz profesjonalnym stopniu obsługi.


Zaoferuje on 212 pokoi i apartamentów dla gości, restaurację na pierwszym piętrze budynku, a także bar z tarasem. Będzie tu również centrum konferencyjne o powierzchni przeszło 2 tys. mkw. Oprócz tego, czas wolny goście spędzą w obecnych tu barach, kawiarniach i fitness clubie. Crowne Plaza znajdzie się na piętrach od 11 do 21, a dzięki tak wysokiemu położeniu będzie mógł zaoferować klientom widok na malowniczą panoramę miasta z tarasu widokowego i Sky Baru.

Crowne Plaza będzie należeć do inwestycji hotelowej IHG wraz z Holiday Inn Express. Jest to pierwszy tego typu projekt łączący w sobie dwa nowe hotele w The Warsaw HUB. Od początku 2017 roku IHG podpisało w Europie Środkowo-Wschodniej 10 umów na budowę nowych obiektów, z czego połowa ulokowana jest w Warszawie. Wynika to z ogromnego potencjału inwestycyjnego tego regionu świata, do którego przybywają zarówno klienci biznesowi, jak i turystyczni.