Chlebova Apartamenty

Chlebova Apartamenty

Chlebova Apartamenty to nowa inwestycja, która ma powstać nad rzeką Motława w Gdańsku. Nowy obiekt na ulicy Wiosny Ludów ma być pierwszym krokiem do najważniejszego procesu  w stolicy Trójmiasta, czyli zabudowania terenów położonych blisko najważniejszych atrakcji miasta, które kiedyś pełniły ważną rolę w życiu gospodarczym nadmorskiego Gdańska.

Nowa inwestycja pierwszych gości ma przyjąć w 2021 roku. W swojej ofercie posiadać będzie 163 apartamenty, które znajdą się na większości z 9 kondygnacji. Komfortowe apartamenty w zależności od wybranej opcji będą miały od 36 do 110 mkw powierzchni.

Oprócz oferty mieszkalnej i noclegowej Chlebova Apartamenty zaoferuje swoim gościom zaplecze biznesowe. Strefa business obejmować będzie sale konferencyjne, sale szkoleniowe i lokale użytkowe znajdujące się na parterze.

Dla osób lubiących aktywnie spędzać czasu, postanie strefa fitness wyposażona w profesjonalny sprzęt. A dla wszystkich gości w Chlebova Apartamenty powstanie również kilka punktów gastronomicznych, żeby każda osoba odwiedzająca ten apartamentowiec, miała duży wybór. Atrakcją samą w sobie będzie również taras widokowy z pięknym widokiem na rzekę i panoramę Głównego Miasta. Punkt widokowy będzie się mieścił oczywiście na końcowej kondygnacji.