Canopy by Hilton Warszawa

Canopy by Hilton Warszawa

Canopy by Hilton Warsaw, nowy obiekt wynikający z franczyzy podpisanej przez sieć Hilton z firmą TFG Hotels, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gości, łącząc wyrafinowany styl życia z lokalną kulturą i wygodą miejsca. Zlokalizowany w sercu stolicy, przy ul. Wilczej na rogu z ul. Poznańską, hotel Canopy oferować będzie 170 pokoi oraz bogactwo udogodnień, zapewniając wyjątkowe doświadczenie pobytu.

Planowane otwarcie w 2025 r. sprawia, że Canopy by Hilton Warsaw stanie się pierwszym hotelem lifestylowym marki Hilton w Polsce, oferując wyjątkową mieszankę komfortu i nowoczesności. Położony w strategicznym miejscu, obiekt zapewni łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji miasta, a jednocześnie zaoferuje gościom spokój i relaks w luksusowym otoczeniu.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych elementów Canopy by Hilton Warsaw będzie rozległy taras na dachu, oferujący panoramiczny widok na całe miasto. To idealne miejsce dla gości, którzy pragną delektować się kawą, koktajlami czy daniami inspirowanymi lokalną kuchnią, w otoczeniu niepowtarzalnej atmosfery.

Sercem hotelu będzie Canopy Central, stworzone jako przestrzeń wielofunkcyjna, zapewniająca komfortowy wypoczynek, możliwość pracy oraz organizację spotkań towarzyskich Dodatkowym atutem Canopy by Hilton Warsaw będzie możliwość korzystania z bezpłatnych rowerów Canopy, co umożliwi gościom zwiedzanie miasta w wygodny i ekologiczny sposób, łącząc aktywność fizyczną z eksploracją lokalnych atrakcji.