Belmonte Hotel & Resort

Belmonte Hotel & Resort

275-pokojowy Belmonte Hotel & Resort powstaje u podnóża Góry Krzyżowej w Krynicy-Zdrój. Doskonała lokalizacja w pobliżu stoku narciarskiego Henryk Ski sprawi, że kompleks chętnie odwiedzać będą zarówno turyści, jak i osoby podróżujące służbowo. Nowoczesne zaplecze biznesowe na kilkaset osób umożliwi również organizację dużych konferencji w górach.Ten czterogwiazdkowy kompleks w Krynicy-Zdrój będzie posiadał 7 kondygnacji i 3 skrzydła. Inwestor odda do dyspozycji kupujących 275 luksusowych apartamentów w systemie condo. Do wyboru są apartamenty z gwarantowaną umowną stopą zysków w wysokości 6,5-7,0 proc. w zależności od lokalizacji apartamentu w budynku. Umowa taka podpisywana jest na okres 10 lat (z możliwością przedłużenia). Dla osób chcących kupić apartament na własny użytek dobrym wariantem są apartamenty Premium usytuowane na najwyższym, 7 piętrze. Ta opcja zawiera pełną obsługę i zaplecze hotelowe.

Wszystkie apartamenty będą wykończone i urządzone w bardzo wysokim standardzie 4 gwiazdek. W środku znajdować się będzie wyposażenie spełniające najwyższe wymagania. Apartamenty posiadają własny taras lub balkon, a niektóre dodatkowo miejsce parkingowe w podziemnym garażu i prywatne kominki. Wielkość apartamentów będzie się różnić w zależności od kondygnacji, na której będzie się znajdować. Kompleks Belmonte Hotel & Resort oferuje apartamenty 1- i 2-pokojowe o powierzchni 28-56 mkw.


Oprócz 275 apartamentów na kondygnacjach tego apartamentowca do dyspozycji kupujących i gości będzie strefa SPA&Wellness, baseny, gabinety kosmetyczne, strefa fitness, Strefa Zabaw dla najmłodszych, ski-bar z tarasem, lobby bar z kominkiem i klimatyczna restauracja z tarasem widokowym.  

W takim miejscu nie może zabraknąć zaplecza konferencyjnego, które w górskich obiektach jest bardzo pożądane. Belmonte Hotel & Resort w Krynicy Zdrój oferować będzie małopolskim przedsiębiorcom i organizatorom spotkań biznesowych z całej Polski sale konferencyjne i sale szkoleniowe, które pomieszczą nawet 500 osób. Pojemne sale pozwolą na organizację w Belmonte Hotel naprawdę dużych biznesowych wydarzeń, np. krajowych konferencji i międzynarodowych kongresów.

Inwestycja ma się zakończyć w 2020 roku. Wtedy to kupujący otrzymają dostęp do swoich apartamentów.