Baltic Wave

Baltic Wave

W Kołobrzegu apartamentowce powstają jak grzyby po deszczu. W tym roku ogłoszono w tej popularnej nadmorskiej miejscowości już kilka inwestycji należących do dużych graczy na międzynarodowym rynku hotelarskim. Za tą najnowszą odpowiada spółka Baltic Wave.

Hotel o tej samej nazwie powstaje w pobliżu ulic Kościuszki, Kołłątaja i Kasprowicza, w pobliżu innych znanych i lubianych apartamentowców, w tym Diva SPA.

Nowy hotel funkcjonujący w systemie condo zaoferuje swoim gościom apartamenty w 5-gwiazdkowym standardzie. Będą one posiadać od 29 do 130 m2 w zależności od wybranego wariantu. Łącznie w ofercie nowo powstającego Baltic Wave będzie 468 lokali.

Nowy obiekt zlokalizowany będzie zaledwie 200 metrów od plaży. Przez okna pokoi można będzie podziwiać Morze Bałtyckie i panoramę Kołobrzegu.

Baltic Wave sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Kompleks basenowy, strefa SPA, klimatyczna restauracja, bar i kawiarnia z zapierającym dech w piersiach widokiem. Do tego wszystkiego centrum konferencyjno-biznesowe, który szczególnie ucieszy lokalnych biznesmenów i miłośników organizowania wyjazdów firmowych nad morzem.

Hotel ma zostać otwarty pod koniec 2021 roku.