Aries Residence Krynica-Zdrój

Aries Residence Krynica-Zdrój

Aries Residence Krynica-Zdrój to nowy kompleks tej marki w Polsce. Pod tym szyldem działają już hotele w Wiśle i Zakopanem. Aktualnie hotel tej marki budowany jest również w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Szczyrku. Obiekty te działają w systemie condo.

Nowy kompleks w Krynicy Zdrój składać się będzie z 10 butikowych apartamentowców, które rozmieszczone zostaną na stoku kaskadowo. Widać to dokładnie na poniższym zdjęciu - wygląda to bardzo ciekawie. Zlokalizowany jest obok stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka.

Apartamenty w Aries Residence Krynica-Zdrój zaoferują standard 5-gwiazdkowy. Każdy z nich będzie posiadał powierzchnię od 32 do 66 mkw. W śroku znajdą się aneksy kuchenne. Niektóre z nich zaoferują swoim gościom prywatne sauny. Na najwyższych piętrach powstaną penthousy z tarasem widokowym, z którego będzie można podziwiać panoramę Krynicy.

Oprócz części noclegowej w nowym kompleksie marki Aries według projektu powstaną restauracja, wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi, strefa saun, eco plac zabaw dla dzieci, strefa jogi, narciarnia. 

Inwestorem nowego kompleksu jest deweloper z Warszawy - Platan Group. Operatorem apartamentów jest z kolei Platan Hotels & Resorts.