Aparthotel Vislow

Aparthotel Vislow

Vislow to kompleks 9 budynków, w których znajdą się nowoczesne apartamenty. Ten znajdujący się w Wiśle aparthotel stawia na ekologiczne i innowacyjne rozwiązania, wszystko w duchu #slow i #lesswaste.

Czym wyróżniać się będzie nowo powstający kompleks Vislow? Przede wszystkim obiekt chce utrzymać naturę w nienaruszonym stanie, dlatego proponuje swoim gościom rozwiązania, które mają w tym pomóc. Np. w apartamentach nie znajdziemy wody w butelkach plastikowych. Goście od wejścia do hotelu dostaną butelkę/bidon, którą będą mogli napełnić w tzw. Water Point. 

Eko będzie również w łazienkach. Jak to w nowoczesnych obiektach bywa, goście mogą liczyć na obecność szamponu, balsamu czy żelu do mycia. Zwykle otrzymujemy kosmetyki w małych plastikowych opakowaniach. Jednak nie w Vislow! Kosmetyki umieszczone zostaną w dozownikach, co znacznie zmniejszy zużycie odpadów plastikowych. Na uwagę zasługuje również fakt, że kosmetyki te będą miały naturalne składy - z różnymi olejami i ziołami. 

W restauracji zaś każdy produkt będzie maksymalnie wykorzystany w filozofii #lesswaste. Nie marnuje się tutaj jedzenia - według planów, założeń i strategii. Oby się to udało!

Otwarcie hoteli i aparthoteli w czasach pandemii niesie za sobą duże ryzyko. Dyrektor hotelu Agnieszka Dyk twierdzi, że obecny czas to nie kryzys, a wyzwanie i szansa na lepsze jutro. To okazja by budować coraz to większą eko świadomość. 

Dla osób, które chcą odpocząć wśród lasów lub jeżdżą do Wisły w celach służbowych, ale boją się kontaktu z drugim człowiekiem, jest rozwiązanie. Nie muszą oni korzystać z hotelowej restauracji. W każdym apartamencie znajduje się bowiem aneks kuchenny, który zapewnia komfort i swobodę pobytu. 

Każdy z 9 budynków będzie posiadał taras na dachu, na którym będzie można się zrelaksować i popodziwiać widoki. 

W ofercie aparthotelu Vislow znajdzie się 125 apartamentów, kawiarnia, restauracja i SPA. 

Czy w Vislow będą sale konferencyjne? Czekamy na więcej informacji!

Otwarcie jeszcze tej zimy!