Aparthotel Halny

Aparthotel Halny

W Wiśle, na terenie, gdzie kiedyś znajdował się opuszczony Dom Wczasowy Halny, powstanie nowy obiekt, który ma szansę stać się prawdziwą perłą wśród miejsc noclegowych. Jest nim pięciogwiazdkowy Aparthotel Halny. Wspaniały budynek będzie liczył siedem kondygnacji, a jego powierzchnia całkowita wyniesie imponujące blisko 19 000 metrów kwadratowych.

Aparthotel Halny oferować będzie 182 komfortowe apartamenty, o zróżnicowanych metrażach, od 26 do 130 metrów kwadratowych. Każdy z gości będzie mógł wybrać idealny apartament, spełniający jego indywidualne potrzeby i preferencje.

Jednak to nie wszystko, co Aparthotel Halny ma do zaoferowania. Jego części wspólne zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu i relaksu dla wszystkich gości. Wśród nich znajdować się będzie elegancki lobby bar, gdzie można będzie delektować się chwilą przy kominku oraz dwie restauracje.

Dla tych, którzy szukają momentów relaksu i regeneracji, przygotowana zostanie strefa odnowy biologicznej. Znajdować się tam będą baseny, jacuzzi, sauny, gabinety do masażu oraz sala do jogi. Dla aktywnych gości, przewidziano także nowoczesną siłownię oraz bar, w którym można będzie zregenerować siły po intensywnych treningach.

Oprócz tego, Aparthotel Halny będzie szczególnie wyróżniać się dwoma unikalnymi elementami. Pierwszym z nich będzie zewnętrzny taras, na którym znajdą się basen infinity i aż 5 jacuzzi. Ta przepiękna przestrzeń pozwoli gościom poczuć się, jakby pływali w niebie, z widokiem na piękno okolicznej natury i otaczającą panoramę.

Drugim wyróżniającym się miejscem będzie skybar, o powierzchni aż 150 metrów kwadratowych. Znajdujący się na dachu budynku, pozwoli na podziwianie zapierających dech w piersiach widoków na miasto i malowniczy górski krajobraz. To będzie doskonałe miejsce na romantyczne wieczory przy zachodzie słońca, czy też spotkania towarzyskie z najbliższymi.

Aparthotel Halny to z pewnością obiekt, który przyciągnie wielu gości swoją luksusową ofertą i wyjątkowym designem. Będzie to idealne miejsce dla osób pragnących spędzić niezapomniane chwile w magicznej scenerii Wisły i Karpat.