VII Międzynarodowy Kongres Open Eyes Economy Summit

VII Międzynarodowy Kongres Open Eyes Economy Summit

W dniach 22-23 listopada 2022 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się VII Międzynarodowy Kongres Open Eyes Economy Summit (OEES). 

Głównym tematem imprezy będzie wiarygodność ekonomiczna państwa i przedsiębiorstw oraz jej wpływ na gospodarkę. Będzie też o prawach człowieka w biznesie, a także o potrzebach pracowników, jakie uwydatniła pandemia Covid-19. 

Podczas wydarzenia prelegenci wraz z uczestnikami zastanawiać się będą nad tym, jak budować i wzmacniać pozytywne employee experience w środowisku pracy.

Nie zabraknie dyskusji o społecznym i instytucjonalnym wymiarze regeneracji miast wobec wyzwań klimatycznych, ani o tym jak powinny wyglądać miasta przyjazne dla osób młodych i seniorów. 

Podczas 7. edycji OEES będzie też o modnym ostatnio określeniu „design-thinking” oraz o ko-kreacji w tworzeniu usług publicznych i empatycznych organizacji. 

Organizatorzy nie wydarzenia nie mogą też przejść obojętnie obok wojny zza naszą wschodnią granicą. Odbędzie się sesja specjalna Open Eyes to Ukraine, która będzie mieć szczególne i wyjątkowe miejsce w tegorocznej dyskusji. 

Bilety na OEES można już kupić przez internet od 8 czerwca na stronie https://live.oees.pl/bilety2022/

Do wyboru bilet online lub stacjonarny + online.