Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow

Jedenasta edycja Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędzie się pod koniec listopada (23-24 listopada 2022) w Warszawskim Centrum EXPO XXI w hali nr 1. Jest to największa wystawa B2B dla polskiego sektora retail. 

Na targach zaprezentuje się ponad 200 polskich oraz światowych firm, które specjalizują się w projektowaniu sklepów oraz ich wyposażenia. Zobaczyć między innymi będzie można produkty z dziedzin store design, retail technology, equipment & services, IT & e-commerce, digital signage oraz gastro.

Po raz kolejny zbudowany zostanie również wyjątkowy Modułowy Sklep. The Perfect Store pozwoli poznać trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia oraz wyposażenie dla handlu.

Targi dadzą też szanse na pogłębienie wiedzy, wymianę doświadczeń, nawiązanie kontaktów biznesowych i promocję na rynku retail. To wszystko dzięki wydarzeniom towarzyszącym takim jak konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept oraz RetailShop Afterparty.