Targi WorldFood Poland

Targi WorldFood Poland

W dniach 18-20 kwietnia 2023 roku w Warszawie odbędzie się już po raz dziewiąty największe wydarzenie biznesowe sektora spożywczego w Polsce i Europie - targi WorldFood Poland.

Organizatorzy targów mają nadzieję na zintegrowanie całego rynku żywności i napojów w jednym miejscu i czasie. W trakcie trzydniowego wydarzenia wystawcy zaprezentują nie tylko tradycyjne produkty spożywcze i napoje, ale również innowacyjne i nietypowe rozwiązania. Podzielone na sektory, takie jak Food&Drink, EcoFood, NutraFood, Ingredients, Wine&Spirits, FoodTech, Food&Drink Packaging, ColdChain, targi WorldFood Poland przedstawiają szeroką ofertę artykułów spożywczych.

W trakcie wydarzenia można będzie zapoznać się z różnymi kategoriami produktowymi, takimi jak słodycze i przekąski, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, nabiał, mięso i drób, roślinne zamienniki produktów odzwierzęcych, ryby i owoce morza, a także suplementy diety i żywność funkcjonalna.

Targi WorldFood Poland to nie tylko miejsce, gdzie można poznać nowości rynkowe, ale także skorzystać z innych atrakcji, takich jak konferencje, konkurs o Złoty Medal, spotkania B2B oraz warsztaty kulinarne z udziałem słynnych szefów kuchni.

Po ostatniej edycji, na której pojawiło się aż 250 wystawców z 25 krajów oraz ponad 5000 odwiedzających, dyrektor targów - Agnieszka Szpaderska - zachęca już teraz do rezerwowania stoisk na przyszłoroczną edycję. Warto wziąć udział w wydarzeniu, ponieważ jak pokazują statystyki, po udziale w targach WorldFood Poland 2022, ponad 82% wystawców nawiązało znaczące dla firmy kontakty, a 88% wystawców poleca udział w targach swoim kontrahentom.

Fot. WorldFood Poland