Meetings Week Poland 2021

Meetings Week Poland 2021

Meetings Week Poland odbędzie się po raz dziewiąty! Wydarzenie będzie miało formułę online i zostanie poświęcone zmianom na rynku spotkań w Polsce i na świecie. 

Odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia i streamingowane będzie wprost ze studia Brill AV Media w Warszawie. Relację z wydarzenia będzie można oglądać na stronie www.meetingsweek.pl.

Wszystkie sesje merytoryczne zostały zaplanowane na pierwszy dzień konferencji, czyli 22 kwietnia. 23 kwietnia z kolei odbędzie się Finał MWP 2021, podczas którego goście zza ekranu swojego komputera lub komórki będą mogli obejrzeć galę wręczenia nagród MP Power Awards

Meetings Week Poland organizowane jest jak co edycję przez kilka organizacji i podmiotów: Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, MPI Poland Chapter, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, SITE Poland, Polska Organizację Turystyczną Poland Convention Bureau, Szkołę Główną Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, The Warsaw Voice oraz MeetingPlanner.pl. Swoim honorowym patronatem wydarzenie objął Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Wszystkie wystąpienia, jakie będą mieli okazję zobaczyć uczestnicy MWP 2021, będzie łączyć jeden wspólny mianownik: Przemysł spotkań 2.0. Prelegenci postarają się znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania związane z funkcjonowaniem przemysłu spotkań w nowej rzeczywistości społecznej, gospodarczej i komunikacyjnej.