Kongres Hotel Management 2022

Kongres Hotel Management 2022

6 czerwca odbędzie się II edycja Kongresu Hotel Management organizowanego przez magazyn Hotel Management. W ubiegłym roku wydarzenie odbyło się w Nosalowym Dworze w Zakopanem, tym razem organizatorzy zabierają nas nad morze, do Hotelu Senator w klimatycznym Dźwirzynie. 

Jak zwykle nie zabraknie ciekawych wystawców, inspirujących prelekcji, dobrej zabawy podczas wieczorku branżowego i... świetnego prowadzącego w postaci managera naszego serwisu, Dariusza Ogrodnika, który już drugi raz poprowadzi Kongres Hotel Management

Na uczestników czeka:

  • 5 merytorycznych prelekcji 
  • 4 moderowane debaty eksperckie
  • strefa chillout nad morzem
  • impreza branżowa


Wśród prelegentów znajdą się:

  • Joanna Kulesza, Head of Customer Success Profitroom (PERSONALIZACJA DOŚWIADCZEŃ GOŚCI JEST CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO TRENDEM)
  • Anna Pestilenz, Właściciel Hotelu Szafir (SOCIAL MEDIA NIEODŁĄCZNYM TOWARZYSZEM PODRÓŻY)
  • Rafał Rosiejak, Dyrektor Generalny ZR Hotele (AUTOMATYKA HOTELOWA I ROBOTYKA KROKIEM W PRZYSZŁOŚĆ)
  • Dominik Chrapek, Dyrektor Generalny DoubleTree by Hilton Łódź (BEZPIECZNIE, EFEKTYWNIE, NOWOCZEŚNIE – TEGO OCZEKUJĄ TWOI GOŚCIE)


A wśród ekspertów, którzy podczas debat będą wymieniać się poglądami i doświadczeniami na różne tematy, znajdą się z kolei: Eliza Kozica-Kamińska, Michał Forysiak, Tomasz Rybaczek, Maciej Prostak, Piotr Narczyk, Tomasz Michniewicz, Agnieszka Drzewiecka, Aleksandra Górecka-Ostrowska, Marcin Siepiera, Marika Kachelska, Grzegorz Szymański, Aneta Lewandowska, Andreas Wierus, Michał Witkowicz. 

Dodatkowo Agata Delmaczyńska (Green Officer Hotelarz) przedstawi RAPORT EKO PRAKTYK

"Ekologia w hotelu i oszczędzanie idą w parze dzięki nowoczesnym technologiom. Z raportu przygotowanego przez Agatę Delmaczyńską dowiesz się, jakie top ekologiczne rozwiązania możesz wprowadzić w swoim obiekcie."

SaleBiznesowe.pl są Patronem Medialnym Kongresu Hotel Management. W imieniu swoim i organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie. 

Bilety można jeszcze cały czas nabyć na stronie w okazyjnej cenie:

https://kongres-hotel-management.pl/