Konferencja Hotel Meeting

Konferencja Hotel Meeting

8 grudnia w poznańskim Andersia Hotel & SPA  odbędzie się innowacyjne wydarzenie, które pozwoli członkom branży hotelarskiej na poszerzenie swojej wiedzy, wymianę doświadczeń oraz zdobycie nowych ciekawych kontaktów. Cenieni eksperci i praktycy zyskają możliwość podzielenia się swoimi kompetencjami i umiejętnościami, a to wszystko w świetnej atmosferze wprowadzonej przez prowadzących. 

Konferencja Hotel Meeting organizowana przez wydawcę portalu Horeca Business Club, Horeca TV oraz Horeca Radio zarządzana będzie przez dwóch profesjonalistów - Karola Webera i Rafała Krzyckiego. Nie zabraknie ciekawych dyskusji na temat zaangażowania pracowników, lojalizacji Gości, czy też zarządzania budżetem. Co więcej, ostatni panel poprowadzony przez Karola Webera i Rafała Krzyckiego poświęcony zostanie na dyskusję, zadawanie pytań oraz pomoc w rozwiązaniu problemów. To swoista giełda doświadczeń, w której słuchacze stają się rozmówcami.

Po części merytorycznej nie może również zabraknąć atrakcji! Goście konferencji mogą skorzystać z bezpłatnych voucherów do dwóch ciekawych muzeów - Twierdzy Szyfrów Enigma oraz Pałacu Cesarskiego. Oprócz tego odbędzie się Hotelowe Xmas Party, która pozwoli na odprężenie i bliższe zapoznanie się z ludźmi z branży hotelarskiej. Na uczestników czekać będzie akcja charytatywna, open bar oraz profesjonalny DJ. To jeszcze nie koniec! Następnego dnia - 9 grudnia, PLOT dla uczestników konferencji zorganizuje magiczną wycieczkę po poznańskich jarmarkach bożonarodzeniowych z finałem na festiwalu rzeźb lodowych. 

Kup bilet tutaj:  https://hotele.bsdpoland.pl/rejestracja/ i spotkaj się z doświadczonymi ekspertami już 8 grudnia w Andersia Hotel & SPA Poznań!