Zorganizuj wiosenno-letnie spotkanie w świętokrzyskim!

To pełne uroku województwo z Górami Świętokrzyskimi i parkiem narodowym (Świętokrzyski); Świętokrzyskie to tradycje pustelników i zakonników, pradawne legendy i dinozaury, a także malownicze miasteczka, wiele zabytków i znane uzdrowiska; stolicą regionu są Kielce.

Województwo świętokrzyskie położone jest w południowo-wschodniej części Polski i graniczy z sześcioma województwami: mazowieckim, lubelskim, podkarpackim, małopolskim, śląskim i łódzkim. Stolicą województwa są Kielce. Świętokrzyskie zajmuje obszar o powierzchni ponad 11 700 km². Góry Świętokrzyskie stanowią charakterystyczny element krajobrazu regionu świętokrzyskiego.

Gdzie warto zatrzymać się na noc lub zorganizować swoje wydarzenie biznesowe? Zobaczcie!

BINKOWSKI RESORT****

To największe i najnowocześniejsze Centrum Hotelowo-Konferencyjne w Górach Świętokrzyskich. Wyróżnia je nie tylko nowoczesna infrastruktura konferencyjna, ale też niezwykle atrakcyjna lokalizacja w centralnej Polsce (zaledwie 2,5 godziny drogi samochodem dzieli nas od największych polskich miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice czy Lublin). 

Oferujemy możliwość organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń w cichym otoczeniu Parku Baranowskiego i bliskiej odległości 2 kilometrów od centrum Kielc.

Dzięki możliwości elastycznego aranżowania i łączenia pomieszczeń, mogą być one dostosowane do przeprowadzania zarówno kameralnych spotkań biznesowych i szkoleń, jak i konferencji dla ponad 1000 osób.

Hotel Dal

Hotel Dal w Kielcach to doskonałe miejsce dla osób przebywających tutaj w celach biznesowych bądź wypoczynkowych. Lokalizacja Hotelu w samym centrum zapewnia bardzo dobre połączenie komunikacyjne z całym miastem. Stwarza to dogodne warunki noclegowe, zwłaszcza uczestnikom Targów Kielce, a także podróżującym samochodem i koleją.

Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Zaplecze hotelowe zapewnia natomiast możliwości przyjemnego spędzenia czasu w restauracji, a także na dyskotece lub w klubie.

Hotel Dal oddaje do dyspozycji Gości nowe komfortowe pokoje.

W salach konferencyjnych Hotelu Dal można zorganizować spotkania od 15 do 100 osób.

Hotel Europa**** Starachowice 

Nowoczesny obiekt konferencyjno-bankietowy położony w województwie świętokrzyskim.

W jego szerokiej ofercie znajdują się nie tylko stylowe i komfortowo wyposażone pokoje noclegowe, ale także biznesowe zaplecze i hotelowe SPA. Jego różnorodność powoduje, że doskonale sprawdza się zarówno jako miejsce wypoczynku jak i służbowego wyjazdu.

Hotel Europa swoim Gościom oferuje najwyższy poziom obsługi, profesjonalizm i elastyczność oraz doskonale wyposażone i nagłośnione sale konferencyjne.

To również świetne miejsce na zabawę w firmowym gronie. W hotelu wiele przedsiębiorstw organizuje wszelkiego rodzaju integracyjne imprezy, które są połączeniem udanej zabawy i komfortowego wypoczynku.

Polceane obiekty konferencyjne

Hotel Dal

Hotel Dal

Kielce
Hotel Europa **** Starachowice

Hotel Europa **** Starachowice

Starachowice
Binkowski Resort**** Centrum Konferencyjno-Hotelowe

Binkowski Resort**** Centrum Konferencyjno-Hotelowe

Kielce