U podnóży Tatr

Jedną z najbardziej znanych i licznie odwiedzanych miejscowości górskich jest zdecydowanie Zakopane. Nazywane niekiedy zimową stolicą Polski, Zakopane stanowi największy ośrodek miejski w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Do jego popularności przyczyniły się organizowane tam imprezy sportowe, liczne atrakcje turystyczne i przede wszystkim porywające góry. Zakopanem, które szacunkowo odwiedza ok 2-3 mln turystów rocznie, posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę noclegową. W swojej ofercie, prócz szalonej młodzieży lub rodzin z dziećmi, uwzględnia również gości biznesowych.

Spadziste dachy na każdym kroku Górskie chaty o spadzistych dachach zalewają pejzaże w Zakopanem, wprowadzając odwiedzających w prawdziwie górski klimat. Dzięki talentowi Stanisława Witkiewicza, ten charakterystyczny styl budowy powstał właśnie w tym mieście i zapisał się na stałe w jego krajobrazie. Wzorowaną tym stylem architekturą może pochwalić się niejeden obiekt wypoczynkowy, wśród nich chociażby Ośrodek Usług Hotelarskich Redyk. Nie jest to jednak jego jedyny powód do dumy - prócz budownictwa podziwiać można imponujące widoki w jego otoczeniu.

Zimowe szaleństwo Organizując kilkudniowe spotkania, warto pamiętać, aby uczestnikom dobrze zorganizować także czas wolny. W Zakopanem atrakcji nie brakuje, zwłaszcza zimą. Liczne stoki i wyciągi narciarskie to idealne warunki na zimowe szaleństwo. Oczywiście, myśląc o uczestnikach konferencji, dobrze jest posiadać takie zaplecze w pobliżu miejsca konferencji. Idealne warunki dla zwolenników takich atrakcji oferuje zatem Nosalowy Dwór, położony u stóp góry Nosal, na której mieści się kompleks wyciągów narciarskich.

Ze szlaków do luksusu Pobyt w górach to nie tylko zmęczenie, wycieczki, wspinaczki... Po ciężkim dniu miło jest nacieszyć się odrobiną luksusu. Na wprost tym oczekiwaniom wychodzi Hotel Belvedere oferujący usługi SPA, luksusowo wyposażone pokoje i apartamenty oraz nowoczesne sale konferencyjne.