Top Lokalizacje: Obiekty konferencyjne w Zakopanem część II

Ciekawych i wartych polecenie miejsc w Zakopanem jest bardzo dużo, a sam region uznawany jest za jeden z najatrakcyjniejszych lokalizacji konferencyjnych w Polsce. Jakie są najlepsze sale konferencyjne w Zakopanem? Gdzie warto zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników? Które hotele w górach można śmiało wpisać w plan najbliższego szkolenia?

Malownicze tereny Tatrzańskiego Parku Narodowego dają ogromne możliwości organizacji atrakcji dodatkowych dla uczestników szkoleń i konferencji. Goście mogą wspólnymi siłami pokonywać szlaki turystyczne, ciesząc się urokiem okolicznych terenów zielonych oraz górskich krajobrazów. Nie na darmo Zakopane nazywane jest również Zimową Stolicą Polski. To tutaj, od lat odbywają się Mistrzostwa Świata w narciarstwie oraz skokach narciarskich. Na miłośników białego szaleństwa czekają  kolejki linowe, krzesełkowe, a także liczne szkółki uczące sportów zimowych. 

Uczestnicy wyjazdów integracyjnych w górach mają wiele możliwości spędzania czasu wolnego również w cieplejsze pory roku. W Zakopanem znajdują się kompleksy basenów, boiska piłkarskie, korty tenisowe, kręgielnie, lodowiska, a także cała masa zachwycających punktów widokowych. Podczas organizacji wydarzeń biznesowych w tym regionie, warto urozmaicić harmonogram spotkań o elementy kulturalne i edukacyjne. Często wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, jak wiele niezwykłych pomników przyrody, kościołów, zabytków oraz wystaw muzealnych znajduje się w Zakopanem.

Sale biznesowe w Zakopanem

Integracja i praca mogą iść ze sobą w parze, tylko jeśli wybierzemy odpowiedni obiekt. Miejsca noclegowe, sale szkoleniowe oraz smaczna kuchnia decydują o komforcie gości. Ważnym czynnikiem przy wyborze najlepszego obiektu konferencyjnego jest również lokalizacja oraz doświadczenie obsługi, która wspiera nas podczas realizacji przedsięwzięcia. Gdzie warto zorganizować wyjazd firmowy w Zakopanem? 

Bel-Ami

Kluczem do sukcesu szkolenia czy konferencji jest miła atmosfera, w której praca sprawia przyjemność. Poszukując miejsca komfortowego, warto zwrócić uwagę na Bel-Ami mieszczące się blisko centrum Zakopanego. Ośrodek umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych atrakcji miasta, takich jak słynne Krupówki czy Tatrzański Park Narodowy. Na grupy zorganizowane przyjeżdżające w góry czekają 2 sale. Większa z nich przeznaczona jest do obsługi nawet 150 osób.Natomiast mniejsza sala idealnie nadaje się podczas spotkań, szkoleń, warsztatów i meetingów do 50 uczestników. Oba pomieszczenia są klimatyzowane, co zapewnia optymalną temperaturę również w okresy wiosenno-letnie. W cenie najmu sali konferencyjnej znajduje się sprzęt audiowizualny, tablica, rzutnik folii, video, flipchart oraz ekran multimedialny. Ponadto, pomieszczenia posiadają dostęp do internetu oraz pełne nagłośnienie.

Bel-Ami może przenocować nawet 130 osób w kameralnym, funkcjonalnych 60 pokojach gościnnych. Można zdecydować się na wersje 1-, 2-, 3- lub 4-osobowe. Na specjalne życzenie obsługa przygotuje w obiekcie wieczór taneczny z muzyką góralską i regionalnymi przysmakami. Świetnym sposobem na integrację pracowników są również wycieczki jednodniowe po okolicy, kuligi czy jazda skuterami śnieżnymi.

Limba Grand & Resort

Zakopane choć niezwykle urokliwe, nie jest jedynym miejscem wartym zobaczenia w górach. Tuż obok mieści się klimatyczna wieś Poronin. To tutaj, od 2016 roku funkcjonuje Limba Grand & Resort. Zdecydowanym atutem obiektu jest otoczenie bujnymi lasami Podhala, które zapewniają gościom sielską atmosferę. 


Na klientów biznesowych czekają 4 sale konferencyjne o nowoczesnym wystroju i pełnym wyposażeniu. Udostępniono również 2 sale szkoleniowe inspirowane tradycję i kulturą regionu. Można więc zdecydować się na taką przestrzeń, która w idealny sposób podkreśli charakter naszego wydarzenia. Największa sala konferencyjna oferuje 110 m2, umożliwiając obsługę nawet 150 osób w układzie teatralnym. Niewiele mniejsza jest Sala Kominkowa (100m2), która pozwala obsłużyć maksymalnie 90 gości.Podczas pobytu w Grand Limba & Resort można cieszyć się zachwycającą podhalańską panoramą rozciągająca się z pokoi hotelowych. Ich klastyczne wnętrza zachowane są w neutralnych, ciepłych kolorach, które każdemu przypadną do gustu. Sielska atmosfera idealnie dopełnia się z zapleczem rekreacyjnym. W obiekcie funkcjonuje Centrum SPA z krytym basenie oraz saunami. W ciepłe okresy można zorganizować wspólnego grilla lub zawody sportowe na wielofunkcyjnym boisku.

Polceane obiekty konferencyjne

Bel Ami

Bel Ami

Zakopane
Limba Grand & Resort

Limba Grand & Resort

Zakopane

Poszukujesz miejsca na konferencję w górach? Zależy Ci na wykorzystaniu uroków Zakopanego podczas wyjazdu z pracownikami? Sprawdź naszą listę sal konferencyjnych w Zakopanem!

Mogą Cię Zainteresować również

Top Lokalizacje: Obiekty konferencyjne w Zakopanem - część I

Top Lokalizacje: Obiekty konferencyjne w Zakopanem - część I