Szkolenia i konferencje na Podlasiu

Województwo podlaskie to mocno niedoceniony region Polski. A szkoda bo jest to jedno z najpiękniejszych turystycznie miejsc w naszym kraju. Zwane Zielonymi Płucami Polski Podlasie zachwyca malowniczą przyrodą, niespotykaną nigdzie indziej. Jednak prócz swoich walorów krajobrazowych, województwo podlaskie obfituje w liczne obiekty konferencyjne, oferujące kompleksową organizację wszelkich eventów firmowych. Znaleźć tu można zarówno kameralne ośrodki szkoleniowe, jak i luksusowe hotele konferencyjne i obiekty SPA. Jeśli do tej pory nie braliście tego regionu Polski pod uwagę jako konferencyjnej destynacji, to po zapoznaniu się z naszymi propozycjami, z pewnością zaczniecie.

[caption id="attachment_2699" align="aligncenter" width="400"]Hotel Branicki**** Hotel Branicki****[/caption]

Na pierwszy ogień idzie butikowy, czterogwiazdkowy Hotel Branicki****, zlokalizowany w samym sercu stolicy Podlasia, Białymstoku. Jego położenie to gwarancja łatwego dojazdu, a także bliskości najważniejszych atrakcji turystycznych miasta. To, co wyróżnia ten obiekt konferencyjny, to indywidualne podejście do gościa oraz dbałość o najdrobniejszy szczegół pobytu. W ofercie znajdują się przestronne i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, mogące pomieścić do 105 gości. Ponadto, Hotel Branicki**** dysponuje eleganckimi wnętrzami bankietowymi, które sprawdzą się idealnie podczas każdej uroczystości. Dużym atutem obiektu są komfortowe i eleganckie pokoje, z których każdy charakteryzuje się niepowtarzalną aranżacją.

[caption id="attachment_2701" align="aligncenter" width="480"]Hotel Żubrówka**** Białowieża Hotel Żubrówka**** Białowieża[/caption]

Z kolei osobom preferującym wypoczynek oraz organizację biznesowych wydarzeń bliżej natury, proponujemy luksusowy Hotel Żubrówka**** Białowieża, położony na obrzeżach zachwycającej Puszczy Białowieskiej. Bliskość dziewiczej przyrody, wspaniałe powietrze oraz cicha i spokojna atmosfera, gwarantują efektywny relaks oraz idealne warunki do intensywnej pracy umysłowej. Hotel Żubrówka**** Białowieża dysponuje nowoczesnym centrum konferencyjnym, mogącym pomieścić event nawet na 500 osób. Ponadto, obiekt specjalizuje się w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych, także plenerowych. Grupom zorganizowanym hotel oferuje również szeroką ofertę tematycznych zajęć integracyjnych. Natomiast po całym dniu pełnym wrażeń goście mogą zrelaksować się jednym ze 112 wygodnych i eleganckich pokoi, a także skorzystać z bogatej gamy zabiegów SPA oraz strefy wellness, gdzie znajduje się kompleks basenów, saun, hydromasaże oraz jacuzzi.

[caption id="attachment_2698" align="aligncenter" width="485"]Hotel & Conference Center - Bobrowa Dolina Hotel & Conference Center - Bobrowa Dolina[/caption]

Kolejny obiekt to nowoczesny Hotel & Conference Center - Bobrowa Dolina, położony w sercu Puszczy Knyszyńskiej. Jest to idealne miejsce do organizacji zarówno konferencji, szkoleń,jaki i wesel, przyjęć okolicznościowych oraz bankietów. Ponadto, rozległy teren zielony obiektu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, a otoczenie lasów zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek. Hotel & Conference Center - Bobrowa Dolina oferuje gościom biznesowym w pełni wyposażone sale konferencyjne i bankietowe, przeznaczone dla maksymalnie 400 osób. Ponadto, obiekt dysponuje komfortowymi miejscami noclegowymi na 80 osób w pokojach i apartamentach o standardzie czterech gwiazdek. Zwieńczeniem oferty jest organizacja imprez i zajęć integracyjnych, dostępność zarybionych stawów, bilard, piłkarzyki, ping-pong oraz sauna do dyspozycji gości.

[caption id="attachment_2700" align="aligncenter" width="509"]Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Zajma Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Zajma[/caption]

Ostatnia propozycja to Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Zajma w Supraślu, kameralne i ekonomiczne miejsce konferencyjne, położone w samym centrum miasta. W ofercie obiektu znajduje się przestronna sala szkoleniowa na 90 osób, wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu. Ponadto, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Zajma organizuje kompleksowo przyjęcia okolicznościowe czy firmowe bankiety. Do dyspozycji gości jest też 13 wygodnych i przytulnych miejsc noclegowych w gustownie urządzonych pokojach. Hotel oferuje również organizację spływów kajakowych, nordic walkingu, kuligów, biesiad przy ognisku czy przejażdżek kolejką kołową.

Podsumowując, Podlasie obfituje w atrakcyjne obiekty konferencyjne o zróżnicowanym standardzie i różnorodnej ofercie. W zależności od potrzeb można tu znaleźć luksusowe hotele butikowe, stylowe obiekty SPA oraz kameralne ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe. To, co łączy zaprezentowane miejsca to zawsze wysoka jakość usług, profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do klienta. Gwarantujemy, że organizacja konferencji lub szkolenia w jednym z wyżej wymienionych ośrodków z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.