Obiekty konferencyjne w Rzeszowie

Rzeszów to jedno z najprężniej rozwijających się miast w tym regionie Polski, którego liczba obiektów konferencyjnych wzrasta z roku na rok. Znajdują się tutaj zarówno wielogwiazdkowe hotele o zróżnicowanym standardzie, nowoczesne centra kongresowe jak i kameralne sale szkoleniowe. Tego typu obiekty w Rzeszowie gwarantują realizację każdego przedsięwzięcia na najwyższym poziomie, z dokładną starannością o najdrobniejsze szczegóły. Nic więc dziwnego, że stolica Podkarpacia stała się doskonałą przestrzenią na organizację szkoleń, biznesowych spotkań czy firmowych eventów. Nie sposób również wspomnieć, że miasto jest niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym, oferując wiele zabytków i niezliczoną ilość atrakcji.

Pierwszą z naszych propozycji jest znajdujący się na obrzeżach Rzeszowa trzygwiazdkowy Hotel Zimowit***. Konferencyjny obiekt jest idealną przestrzenią zarówno w przypadku indywidualnego wypoczynku jak i organizacji branżowych i towarzyskich eventów. W jego ofercie znajduje się 150 miejsc noclegowych, elegancka restauracja oraz stylowe sale konferencyjno-bankietowe. Hotel łącznie dysponuje 53 pokojami, których wnętrza wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, bezprzewodowy Internet oraz funkcjonalną łazienkę. W skład biznesowego zaplecza wchodzą trzy niezwykle eleganckie sale, które między sobą różnią się w głównej mierze tylko wielkością. Największa z nich pozwala na organizację wydarzeń nawet dla 300 osób, z kolei dwie mniejsze przeznaczone są dla maksymalnie 40 uczestników. Pomieszczenia wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Dla osób poszukujących obiektu w ścisłym centrum miasta polecamy butikowy Hotel Schanel Residecne, który położony jest zaledwie 10 metrów od Rynku Głównego. Zabytkowa i odrestaurowana kamienica z XIX wieku zaadoptowana do celów hotelowych świetnie sprawdza się jako miejsce konferencji, szkoleń i komfortowego wypoczynku. Obiekt dysponuje niezwykle stylowymi pokojami, z których każdy został indywidualnie zaprojektowany. Utrzymane w różnorodnej palecie barw i kolorów wnętrza swoim wyposażeniem obejmują łazienkę z prysznicem, telewizor oraz bezpłatny internet Wi-Fi. Z myślą o osobach podróżujących w sprawach biznesowych powstały dwie sale szkoleniowe, w których znajduje się m.in. flipchart, rzutnik, ekran oraz dostęp do bezprzewodowej sieci. Dodatkowo w trakcie trwania spotkania zapewniony jest serwis kawowy.

Wszystkim gustującym w obiektach utrzymanych w najwyższych standardach, polecamy zlokalizowany przy rzeszowskiej starówce Hotel Bristol Tradition & Luxury*****. Obiekt, który inspirowany jest nowoczesnym wzornictwem i lokalnym folklorem zachwyca swoją niebywałą elegancją. W jego wnętrzach nie trudno o naturalne i nowocześnie wykorzystane materiały, takie jak szkło, drewno czy kamień. Na uwagę zasługują również indywidualnie zaprojektowane pokoje, z których część dedykowana jest specjalnie dla kobiet. Dostępne sypialnie charakteryzują się wyjątkowym designem i najnowocześniejszym wyposażeniem. Jednym z jego największych atutów jest przestronne zaplecze konferencyjne. Największe z pomieszczeń - główna sala konferencyjna, jest w stanie pomieścić nawet 700 uczestników! Mieszczą się tutaj również mniejsze sale szkoleniowe oraz boardroom. Ponadto w hotelu znajduje się kilkukondygnacyjna oranżeria oraz wspaniały taras dachowy z restauracją.

Naszą ostatnią subiektywną propozycją jest usytuowany w samym centrum miasta Grand Hotel Rzeszów****. Zewnętrzną architekturę hotelu wyznaczyły dwie historyczne kamienice, które połączone zostały nowo powstałymi oficynami. Obiekt szczyci się niepowtarzalnymi wnętrzami, w których znajdują się indywidualnie zaprojektowane pokoje, urządzone i wyposażone tak jak luksusowe apartamenty mieszkalne. Przygotowane pomieszczenia pozwalają na jednorazowe zakwaterowanie 80 osób. Oferta konferencyjna Grand Hotel Rzeszów składa się z trzech sal konferencyjnych oraz zlokalizowanym na pierwszym piętrze patio. Doskonała przestrzeń do organizacji różnego rodzaju wydarzeń i spotkań pozwala na zaproszenie nawet 200 osób. Na terenie obiektu znajduje się również Wellness Studio, które pozwala przenieść się w relaksującą podróż.

Powyższe przykłady pokazują, że stolica Podkarpacia jest doskonale przygotowana na przybycie ludzi biznesu z różnych stron Polski. Obiekty przystosowane są do organizacji zarówno wielkich eventów dla ponad 700 osób, jak i mniejszych bardziej kameralnych spotkań dla kilkunastu uczestników. Miasto oferuje bogatą ofertę atrakcji i zabytków, które pozwalają na przybycie nie tylko w sprawach służbowych, ale i prywatnych.

CW