Małopolskie obiekty konferencyjne

Małopolska to region bardzo atrakcyjny turystycznie. Zachwycający Kraków, wspaniałe Zakopane to pierwsze skojarzenia z tą częścią Polski. Jednak miejsce to oferuje nie tylko komfortowe hotele dla turystów i luksusowe ośrodki SPA, ale także nowoczesne i profesjonalne obiekty konferencyjne i szkoleniowe. Oto kilka propozycji dla organizatorów spotkań biznesowych, którzy poszukują atrakcyjnego ośrodka konferencyjnego w województwie małopolskim.

[caption id="attachment_2788" align="aligncenter" width="475"]Hotel św. Norberta Hotel św. Norberta[/caption]

Pierwsza z nich z pewnością przypadnie do gustu amatorom historycznych wnętrz. Hotel św. Norberta, bo o nim mowa, zlokalizowany jest w budynkach XII-wiecznego Opactwa Norbertanów. Obiekt jest oddalony od Krakowa 25 km, położony w malowniczej miejscowości Hebdów, która zachwyca swoją kameralnością i spokojną atmosferą. Hotel św. Norberta jest więc idealnym miejscem dla miłośników nie tylko historii i pięknej architektury, ale także relaksującego klimatu i pięknej przyrody. W ofercie obiektu znajduje się wszystko to, co podczas udanej konferencji niezbędne. Przede wszystkim na gości biznesowych czekają 3 przestronne i nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe, mogące pomieścić od 10 do 100 osób. Ponadto hotel oferuje organizację eventów towarzyskich i firmowych bankietów w stylowych, historycznych salach bankietowych. Istnieje również możliwość rozstawienia namiotu bankietowego na maksymalnie 200 uczestników. Zwieńczeniem oferty są komfortowe pokoje, pyszna restauracja, bar oraz malownicze otoczenie wspaniałych ogrodów.

[caption id="attachment_2786" align="aligncenter" width="413"]Pensjonat Sekuła*** Pensjonat Sekuła***[/caption]

Kolejny obiekt konferencyjny wart uwagi to trzygwiazdkowy Pensjonat Sekuła***, położony w malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to idealne miejsce do realizacji konferencji i szkoleń w górach. Ten kameralny ośrodek zachwyci Państwa pięknym położeniem i relaksującą atmosferą, która pozwoli oderwać się od codziennych trosk i zgiełku wielkiego miasta. Do dyspozycji gości jest nowoczesna sala konferencyjna na 27 osób oraz stylowa restauracja, serwująca przysmaki góralskiej kuchni. Sala restauracyjna to także świetna przestrzeń na organizację imprez okolicznościowych do 50 osób. Ponadto wybierając Pensjonat Sekuła*** na organizatora biznesowego spotkania, można liczyć na ciekawe atrakcje dodatkowe. Personel z przyjemnością zorganizuje dla Państwa zajęcia integracyjne w postaci kuligów, spływu Dunajcem, wspinaczek górskich, jazdy na quadach, a także góralskich biesiad i wieczorków tematycznych. Z kolei dla osób spragnionych relaksu i wyciszenia udostępniona będzie sauna oraz jacuzzi.

[caption id="attachment_2787" align="aligncenter" width="415"]Dwór Sieraków Dwór Sieraków[/caption]

Kolejny z prezentowanych dziś obiektów konferencyjnych to luksusowy, czterogwiazdkowych Dwór Sieraków, położony w okolicach Wieliczki. Ten zachwycający swoją historyczną atmosferą budynek oferuje kompleksową organizację wszelkiego rodzaju eventów, od konferencji, szkoleń i warsztatów, po uroczyste bankiety, przyjęcia okolicznościowe i firmowe imprezy integracyjne. Obiekt dysponuje dwiema stylowymi salami konferencyjnymi, wyposażonymi w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto do dyspozycji gości są 4 sale bankietowe, które pozwolą na realizację uroczystości do 150 uczestników. Obiekt oferuje również eleganckie, utrzymane w iście dworskim stylu pokoje, w których goście będą mogli zrelaksować się po udanej konferencji. Dwór Sieraków kompleksowo zadba również o liczne atrakcje dodatkowe dla gości konferencyjnych. W ofercie znajdują się m. in. degustacje wykwintnych alkoholi, koncerty fortepianowe i smyczkowe, organizacja imprez folklorystycznych, występów kabaretowych, wieczorków tematycznych oraz biesiad grillowych czy przy ognisku.

[caption id="attachment_2789" align="aligncenter" width="490"]Turówka Hotel & SPA**** Turówka Hotel & SPA****[/caption]

Ostatnim z polecanych dziś obiektów konferencyjnych w województwie małopolskim jest Turówka Hotel & SPA. Ten luksusowy ośrodek, położony w Wieliczce wyróżnia się kameralną atmosferą i indywidualnym podejściem do klienta. Jest to także świetne miejsce na połączenie spotkań biznesowych, z relaksem i wypoczynkiem, co z pewnością docenią uczestnicy organizowanych konferencji i szkoleń. Na gości czekają dwie eleganckie sale konferencyjne, pięknie zaaranżowane i nowocześnie wyposażone. Ponadto Turówka Hotel & SPA oferuje całościową realizację uroczystych bankietów i innych imprez okolicznościowych. Profesjonalna obsługa zadba o najdrobniejszy szczegół przedsięwzięcia, a szef kuchni zaserwuje wspaniałe, dopasowane do oczekiwań gości menu. Obiekt dysponuje również komfortowymi pokojami, cechującymi się eleganckim wystrojem i nowoczesnym wyposażeniem. Zwieńczeniem oferty jest luksusowa strefa SPA z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych.

Zaprezentowane dziś obiekty miały udowodnić, że poszukując profesjonalnego obiektu konferencyjnego w Małopolsce, nie trzeba ograniczać się do Karkowa czy Zakopanego. Ten urokliwy region Polski obfituje bowiem w atrakcyjne ośrodki szkoleniowe na całym swoim terenie. Decydując się na te, położone w bardziej ustronnych miejscach, można również liczyć na kameralną atmosferę, piękne tereny zielone, które pozwolą na aktywny wypoczynek czy zajęcia integracyjne dla grupy oraz przyjazne, zindywidualizowane podejście do klienta.