Konkurs na najlepszy blog firmowy - sale biznesowe zgłaszają gotowość!

[caption id="attachment_451" align="alignleft" width="150" caption="www.campamerica.pl"]blog firmowy[/caption] W połowie grudnia dowiemy się, który ze 146 zgłoszonych blogów zostanie uznany za najlepszy blog firmowy 2010 roku. Do konkursu zgłosiliśmy się również my - blog sal biznesowych.

To już trzecia edycja konkursu organizowanego przez blogifirmowe.wordpress.com. W tym roku optymizmem napawa fakt, że blogi oceniać będzie setka studentów 5. roku dziennikarstwa, uczestniczących w zajęciach „Blog jako instrument PR”. Organizator wyraził nadzieję, że dzięki temu oceny będą bardziej obiektywne niż rok, czy dwa lata temu, kiedy w jury znalazło się zaledwie kilku ekspertów. Ich oceny mogły być nacechowane emocjonalnie, gdyż na co dzień związani byli z branżą blogową i zgłoszonymi firmami.

Blog sal biznesowych startuje w konkursie w kategorii "Blog młody", gdyż działamy dopiero od 5 miesięcy. Pozostałe kategorie to "Blog dojrzały" (6-12 miesięcy), "Blog profesjonalny" (powyżej 1 roku), "Blog instytucji" (istniejący minimum od 3 miesięcy). Nowością są też kategorie eksperymentalne: "Mikroblog firmowy/instytucji" (istniejący minimum od 3 miesięcy), "Wiki firmowe" (istniejący minimum od 3 miesięcy), "Niestandardowe wykorzystanie bloga" (videoblogi, mobile, fotoblogi, blog eventowy, blog kryzysowy, itp.)

Mamy nadzieję, że nasz blog zostanie pozytywnie oceniony. Liczymy na wzrost popularności i przychylne komentarze do wpisów ze strony studentów. Życzymy miłej lektury!