Konferencyjne Katowice

Katowice to stolica województwa śląskiego. Miasto słynie przede wszystkim ze Spodka, w którym odbywają się największe wydarzenia kulturalne i rozrywkowe oraz bogato rozwiniętej infrastruktury przemysłowej. Miejsce to, to również atrakcyjna przestrzeń dla biznesu i wszelkiego rodzaju eventów firmowych. Dlatego też, Katowice obfitują w wiele obiektów konferencyjnych i szkoleniowych, które są w stanie zrealizować wszelkiego typu wydarzenia. Oto kilka przykładów konferencyjnej strony Katowic.

[caption id="attachment_2808" align="aligncenter" width="480"]Sala konferencyjna Hotelu Senator Sala konferencyjna Hotelu Senator[/caption]

Pierwszy z nich to Hotel Senator, trzygwiazdkowy, profesjonalny obiekt konferencyjny, oferujący szeroki zakres usług. Znajdziecie tu Państwo wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia każdego firmowego spotkania. Przede wszystkim hotel dysponuje dwiema nowoczesnymi salami konferencyjnymi. Mniejszą, przeznaczoną na kameralne szkolenia czy narady zarządu do 10 osób, oraz większą, mogącą pomieścić do 80 uczestników. Wnętrza są nowocześnie wyposażone, posiadają wysokiej klasy sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu. Ponadto na terenie obiektu znajduje się wykwintna restauracja, która zapewni oprawę kulinarną wszelkich wydarzeń, a także zorganizuje dl Państwa przyjęcie okolicznościowe, bankiet czy imprezę firmową. Zwieńczeniem oferty Hotelu Senator są komfortowe miejsca noclegowe, przeznaczone dla maksymalnie 100 gości oraz komfortowy gabinet wellness & SPA, oferujący liczne zabiegi pielęgnacyjne i masaże.

[caption id="attachment_2807" align="aligncenter" width="513"]Sala konferencyjna Hotelu Katowice Sala konferencyjna Hotelu Katowice[/caption]

Kolejna nasza dzisiejsza propozycja to położony w centrum miasta Hotel Katowice. Obiekt cechuje się wysokim komfortem, przyjazną obsługą oraz kompleksową realizacją wszelkiego typu spotkań biznesowych, firmowych, rodzinnych i towarzyskich. Do dyspozycji gość jest 6 sal konferencyjnych, mogących pomieścić od 10 do 100 osób. Wnętrza są nowocześnie zaaranżowane, a ich wystój sprzyja koncentracji i wytężonej pracy umysłowej. Ponadto na ternie hotelu znajduje się sala bankietowa na 50 osób, gdzie realizowane są wszelkie eventy i przyjęcia. Na gości czekają także komfortowe, jedno- i dwuosobowe pokoje. Hotel Katowice łącznie może pomieścić do 308 osób. Pomieszczenia są gustownie urządzone, każde posiada własną łazienkę i dostęp do Internetu. Dużym atutem hotelu jest wyśmienita restauracja oferująca, pyszne dania kuchni śląskiej.

[caption id="attachment_2806" align="aligncenter" width="494"]Sala konferencyjna angelo Hotel Katowice**** Sala konferencyjna angelo Hotel Katowice****[/caption]

Teraz propozycja dla tych z Państwa, tworzy poszukują obiektu luksusowego, nowoczesnego o nietuzinkowym wnętrzu. Taki właśnie jest czterogwiazdkowy angelo Hotel Katowice****, zachwycający stylową aranżacją oraz oferujący szeroki wachlarz usług. Jest to także doskonałe miejsce na organizację naprawdę dużych przedsięwzięć, gdyż największa sala konferencyjna obiektu pomieści nawet 400 uczestników, zaś największa sala bankietowa sprawdzi się podczas przyjęć, bankietów i uroczystości do 300 osób. Oczywiście hotel oferuje także mniejsze wnętrza, łącznie jest ich aż 12. Wszystkie sale są nowocześnie urządzone, wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. Ponadto angelo Hotel Katowice**** dysponuje elegancką restauracją, salą fitness, sauną oraz naziemnym i podziemnym parkingiem. Na gości czekają także luksusowe i komfortowe pokoje oraz apartamenty, w których można odpocząć po dniu pełnym pracy.

[caption id="attachment_2809" align="aligncenter" width="467"]Sala konferencyjna Hotelu Załęże Sala konferencyjna Hotelu Załęże[/caption]

Ostatni z proponowanych dziś obiektów konferencyjnych w Katowicach jest komfortowy Hotel Załęże. Jest to doskonałe miejsce na różnorodne spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, sympozja czy warsztaty. Do dyspozycji gości obiekt oddaje 3 profesjonalnie wyposażone i zróżnicowane pod względem wielkości sale szkoleniowe .Największa z nich może pomieścić do 70 uczestników. Ponadto hotel oferuje komfortowe miejsca noclegowe w stylowo urządzonych pokojach. Każde wnętrze posiada własną łazienkę, gustowne meble oraz dostęp do Internetu. Zwieńczeniem oferty Hotelu Załęże jest pyszna restauracja, która zapewni oprawę gastronomiczną każdego wydarzenia oraz usługi SPA i wellness, świadczone na życzenie klienta.

Oto kilka przykładów atrakcyjnych obiektów konferencyjnych na terenie Katowic. Są to doskonałe miejsca na wszelkiego typu wydarzenia. Ich doświadczony personel kompleksowo zajmie się przygotowaniem i obsługą spotkania. Wybierając jeden z tych hotelów możecie być Państwo pewni obsługi na najwyższym poziomie, indywidualnego podejścia do klienta i szerokiej gamy usług. Katowickie obiekty konferencyjne to gwarancja doskonałej organizacji, profesjonalnych obsługi i komfortowego pobytu.