Konferencyjna oferta Mazowsza

To, że Warszawa stanowi serce wydarzeń konferencyjnych i szkoleniowych w Polsce, to jest niezaprzeczalny fakt. Nigdzie, wielość i różnorodność obiektów konferencyjnych nie jest tak duża jak w stolicy. Ale województwo mazowieckie, to nie tylko Warszawa, i dziś właśnie postaramy się Wam udowodnić, że wybierając ten region Polski na wydarzenie biznesowe warto zwrócić uwagę na ofertę konferencyjną mniejszych miast oraz obiektów położonych z dala od miejskiego zgiełku.

[caption id="attachment_2769" align="aligncenter" width="534"]Windsor Palace Hotel & Conference Center**** Windsor Palace Hotel & Conference Center****[/caption]

Myśląc o konferencji w województwie mazowieckim, koniecznie trzeba się zapoznać z ofertą Windsor Palace Hotel & Conference Center****. Ten profesjonalny obiekt konferencyjny, malowniczo położony nad Zalewem Zegrzyńskim, oferuje szeroką gamę usług i realizację wydarzeń na najwyższym poziomie. Przede wszystkim, ośrodek dysponuje jednym z największych centr konferencyjnych w regionie o powierzchni 4500 mkw., którą stanowi aż 37 różnorodnych, nowocześnie wyposażonych sal. Prócz prestiżowych spotkań biznesowych, Windsor Palace Hotel & Conference Center**** umożliwia również organizację wystawnych bankietów, imprez okolicznościowych czy wesel. Eleganckie sale balowe oferują przestrzeń na event dla nawet 1500 gości. Zwieńczeniem oferty są komfortowe miejsca noclegowe w jednym ze 178 pokoi oraz liczne atrakcje dodatkowe w postaci profesjonalnej strefy SPA, klubu nocnego, kręgielni czy organizacji grilli oraz ognisk.

[caption id="attachment_2770" align="aligncenter" width="511"]Z-Hotel Business & Spa Z-Hotel Business & Spa[/caption]

Kolejny, atrakcyjny obiekt konferencyjny na Mazowszu to Z-Hotel Business & SPA, zlokalizowany w Otwocku. Głównym atutem tego obiektu jest jego głębokie zaangażowanie w ekologię i dbanie o środowisko. Hotel, w ramach społecznej odpowiedzialność biznesu, podejmuje takie działania jak oszczędzanie energii i wody, segregacja śmieci czy zachęcanie gości do ponownego wykorzystywania pościeli czy ręczników. Jeśli więc Wam również zależy, by przyczynić się do dbałości o naszą planetę, to z pewnością powinniście wybrać Z-Hotel Business & SPA na organizatora konferencji czy szkolenia. Prócz swojej proekologicznej postawy, obiekt może poszczycić się bogatym zapleczem szkoleniowym w postaci 8 nowoczesnych sal konferencyjnych. Ponadto, hotel dysponuje także eleganckimi salami bankietowymi na różnego rodzaju eventy. Na gości czeka też 50 wygodnych i stylowo urządzonych pokoi oraz luksusowe SPA.

[caption id="attachment_2767" align="aligncenter" width="500"]Pałac Rozalin Pałac Rozalin[/caption]

Z myślą o tych, którzy lubują się w historycznych obiektach konferencyjnych, przedstawiamy Pałac Rozalin, zabytkową, w pełni odrestaurowaną przestrzeń eventową, która zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Jest to świetne miejsce na realizację prestiżowych wydarzeń, których powagę podkreślą eleganckie, pałacowe wnętrza. Do dyspozycji gości są stylowe sale konferencyjno-bankietowe mogące pomieścić do 50 osób, a także przestronny namiot bankietowy, przeznaczony na naprawdę huczne wydarzenie nawet na 1000 osób. Pałac Rozalin dysponuje również pięknym parkiem wokół obiektu i rozległym terenem zielonym, który umożliwia realizację różnorodnych imprez plenerowych, ognisk, grilli czy zajęć integracyjnych dla firm. Zwieńczeniem oferty tego urokliwego miejsca są eleganckie pokoje, mogące ugościć łącznie do 40 gości.

[caption id="attachment_2768" align="aligncenter" width="539"]Hotel Wiktoria*** Hotel Wiktoria***[/caption]

Ostatni z prezentowanych dziś obiektów konferencyjnych to ekonomiczny i komfortowy Hotel Wiktoria***, który z pewnością przypadnie do gustu tym organizatorom konferencji, którzy poszukują profesjonalnych usług w atrakcyjnych cenach. Na terenie obiektu znajdują się dwie sale konferencyjne oraz wielofunkcyjna sala restauracyjna. Umożliwiają one realizację spotkania biznesowego od 10 do 140 gości. Ponadto, hotel posiada komfortowe, gustownie urządzone pokoje, gdzie uczestnicy mogą odpocząć po udanej konferencji lub szkoleniu. Hotel Wiktoria*** to także doskonała przestrzeń na organizację wyjazdu integracyjnego, obiekt bowiem oferuje szeroką gamę atrakcji dodatkowych. W ofercie znajdują się live cooking, karaoke, biesiady w staropolskim stylu oraz eleganckie bankiety, sala gier, wieczór w stylu casino, a także liczne atrakcje w plenerze, takie jak paintball, spływy kajakowe, ogniska, jazda na quadach czy samochodem terenowym. Hotel ten na pewno nie pozwoli Wam się nudzić i dołoży wszelkich starań, by wydarzenie zrealizować na najwyższym poziomie.

Jak widać, jest w czym wybierać, a to tylko namiastka oferty konferencyjnej w województwie mazowieckim. Dziś staraliśmy się udowodnić, że organizując konferencję na Mazowszu nie trzeba wyłącznie wybierać Warszawy, albowiem ten urokliwy region Polski dysponuje różnorodną bazą obiektów szkoleniowych, także poza stolicą. Mamy nadzieję, że nam się udało. Warto też dodać, że obojętnie na który obiekt się zdecydujecie, to każdy z nich oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i wspaniałą atmosferę. Konferencje w tych obiektach będą czystą przyjemnością.