Konferencje w Krynicy Zdroju

Krynica-Zdrój to wyjątkowe miejsce w województwie małopolskim, które zachwyca wspaniałą atmosferą, zabytkową architekturą i sielskim klimatem. Uzdrowiskowe miasto przyciąga nie tylko turystów, ale również ludzi biznesu, którzy wśród nowoczesnych i nietuzinkowych obiektów znajdą profesjonalne sale szkoleniowe. Bogata gama ośrodków i hoteli jest w stanie zapewnić to, czego potrzeba przy organizacji profesjonalnego eventu. O doskonałą atmosferę w czasie każdego spotkania zadba panująca wkoło cisza i spokój oraz otaczająca przyroda, która sprzyja wytężonej pracy umysłowej, kreatywności oraz koncentracji. W poniższym artykule prezentujemy dwa obiekty, których doskonała oferta sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Czarny Potok Resort & SPA to 4-gwiazdkowy hotel położony u podnóża Jaworzyny Krynickiej, będący doskonałym połączeniem luksusowych apartamentów, centrum wellness i SPA oraz największego w mieście zaplecza konferencyjnego. W jego wnętrzach kryje się 237 niezwykle stylowych pokoi, z czego 42 pomieszczenia to pokoje kategorii Junior Suite o podwyższonym standardzie oraz dwa luksusowe apartamenty prezydenckie. Ponadto znajdują się tutaj aż cztery lokale restauracyjne, z czego każdy zachwyca niebanalnymi doznaniami smakowymi.

Hotel dysponuje największym i najnowszym centrum konferencyjnym w regionie, które sprawdza się w przypadku różnego rodzaju szkoleń, konferencji czy firmowych przyjęć. Dostępne pomieszczenia wyposażone są w system modułowy, który pozwala na sprawne podzielenie przestrzeni w zależności od indywidualnych potrzeb. Każda z sal wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny oraz nowoczesne meble. Po zakończonych obradach i aktywnie spędzonym dniu warto udać się do Centrum SPA & Wellness, w którym znajduje się m. in. basen, jacuzzi, gabinety SPA czy klub fitness. Dodatkowo na terenie centrum znajduje się jedna z dostępnych w hotelu restauracji.

Krynica-Zdrój została wzbogacona o jeszcze jeden wyjątkowy obiekt. W jej malowniczej części znajduje się 4-gwiazdkowy Hotel Krynica, który w swojej ofercie posiada 147 pokoi i apartamentów, które łącznie pozwalają na zakwaterowanie 300 osób. Obiekt wtopiony w zielone zbocza Beskidu Sądeckiego posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne składające się z trzech klimatyzowanych sal oraz trzech pokoi konferencyjnych. Dostępne pomieszczenia są w stanie pomieścić od 20 do 100 osób, a w przypadku połączenia ich ze sobą, nawet 320 gości. Funkcjonalnie zaaranżowane sale swoim wyposażeniem obejmują m. in. projektory multimedialne, nagłośnienie, elektryczny ekran czy flipcharty. W hotelu mieści się również klimatyzowana sala restauracyjna, która może pomieścić aż 270 osób. Kuszące w niej przysmaki kuchni polskiej i międzynarodowej zrobią ogromne wrażenie na przybyłych gościach.

CW