Konferencje w kinach

Organizator spotkania biznesowego może mieć nie lada problem z wyborem idealnego miejsca dla konferencji. Góry, morze, tereny Mazur, Wielkopolska - wybór jest duży i trudny. Dla tych, którzy szukają miejsca w centrum miasta, w nietypowym otoczeniu proponujemy ciekawe rozwiązanie, czyli sale kinowe. Oferują one swoje sale dla wykorzystania konferencyjnego, a także pakiet usług dodatkowych, idealnie sprawdzających się dla spotkań w interesach.

Konferencje w kinach

Kina Cinema City w Polsce posiadają bardzo bogatą i nowoczesną ofertę konferencyjną. Nie są to już tylko miejsca rozrywki, ale stają się bardzo poważnym kandydatem do oferowania wysokiej klasy sal szkoleniowych. Organizacja i możliwości przygotowania spotkania biznesowego w salach kinowych jest bardzo atrakcyjna i bogata, z pewnością zadowoli każdego organizatora.

Świetna lokalizacja sal udostępnianych przez Cinema City to jej duży atut. Bliskość centrów miast, czy najważniejszych punktów komunikacyjnych dobrze rozwiąże problem transportu i dojazdu Gości, który będzie bardzo komfortowy. Pozytywnie na to wpływa też obecność miejsc parkingowych, który ułatwi podróż klientom zmotoryzowanym.

wynajem_sal

Kolejnym aspektem, równie istotnym jest nowoczesność tych pomieszczeń. Ekrany i rzutniki, które służą do odtwarzania wysokiej jakości filmów będą idealnym rozwiązaniem przy prezentacjach multimedialnych. Komfortowe fotele zapewnią wygodę pracę każdemu Gościowi. Poza tym Cinema City dysponuje takimi narzędziami jak mikrofony, piloty do zmiany slajdów, a przy konferencjach korzysta z najnowocześniejszych systemów audiowizualnych. Takie spotkanie biznesowe nabierze całkowicie nowej, świeżej i lepszej jakości.

1cc23b783b43e15f8990172078dea2a6

By w pełni usatysfakcjonować swoich klientów Cinema City oferuje usługi cateringowe. Ich wysoka jakość zadowoli najbardziej wymagających Gości. Dla organizatorów konferencji, którzy szukają też atrakcji podczas swoich konferencji przygotowano również ofertę prywatnych seansów filmowych. Świetne rozwiązanie, które zostanie zapamiętane przez każdego obecnego.

Zapisz Zapisz Zapisz