Dzieciaki w Vienna House!

1 czerwca  był niezwykłym dniem w hotelach grupy Vienna House. Dzieciaki, w dniu swojego święta objęły kluczowe stanowiska wybranych hoteli austriackiej grupy. Ta jednodniowa zamiana miała na celu spojrzenie na hotel oczami dziecka oraz pokazanie najmłodszym jak w praktyce wygląda dzień osoby pracującej w hotelu. Podczas ekscytującego  dnia pełnego wrażeń uczestnicy zabawy poszukiwali małego chochlika o imieniu Joh, który płata figle w hotelach grupy.

„Chcemy, by dzieci poznały hotel poprzez zabawę. W Dzień Dziecka każdy obiekt Vienna House zaprasza do akcji najmłodszych gości, aby promować nową ofertę grupy adresowaną do nich" – mówi Rupert Simoner, Prezes Zarządu Vienna House. „Nigdy nie jest za wcześnie, aby kreować nowych miłośników branży hotelarskiej" – dodaje z uśmiechem Simoner.Podczas całego dnia spędzonego w hotelach grupy Vienna House najmłodsi mogli „od kulis” przyjrzeć się pracy w hotelu.  Dzieciaki na jeden dzień przejęły obowiązki dyrektorów hoteli, recepcjonistów, menadżerów barów i restauracji, specjalistów ds. PR lub techników. Dzięki takiej zamianie pracownicy hotelu dowiedzieli  się, co jest dla dzieci najważniejsze podczas pobytu w hotelu.

W zależności od obiektu, w akcji  mogą wzięły udział pociechy pracowników, partnerów biznesowych, gości, a także  uczniowie sąsiednich szkół, dzieci blogerów oraz fanów na Facebooku, którzy otrzymali powiadomienie o wydarzeniu w mediach społecznościowych. Obowiązki dzieciaków będą różnorodne: począwszy od otwarcia porannego spotkania, przez prowadzenie konferencji prasowej, opracowania menu dla najmłodszych, tworzenia nowych, kreatywnych bezalkoholowych koktajli, aż po przyjmowanie gości w recepcji. We wszystkich zadaniach dzieciaki będą mogły liczyć na pomoc opiekuna.

Oczywiście oprócz obowiązków w hotelach grupy Vienna House na najmłodszych będzie czekać szereg atrakcji! Najmłodsi będą mogli bawić się hotelowych placach zabaw, malować ściany, zajadać się smakołykami z dziecięcego menu. Na małych gości czekać będzie także mnóstwo słodkich niespodzianek!

Głównym bohaterem całego wydarzenia będzie psotny chochlik Joh, który od chwili, gdy został odnaleziony w walizce przez boya hotelowego, chowa się w każdym hotelu Vienna House i płata figle. Joh lubi pokazywać się najmłodszym, więc 1 czerwca dzieciaki w hotelach będą próbowały wyciągnąć go z jego kryjówki.

A jakie atrakcje przygotowują dla najmłodszych polskie hotele sieci Vienna House? W Hotelu andel's by Vienna House Lodz na najmłodszych będzie czekała specjalnie przygotowana recepcja. Dzieci będą miały  także do dyspozycji duży plac zabaw w lobby, a starsze dzieciaki wybiorą  się na poszukiwania psotnego chochlika. Zwieńczeniem zabawy będzie wspólne układanie wielkich puzzli! Wielką atrakcją będzie pyszny poczęstunek dla wszystkich dzieciaków! W hotelu angelo by Vienna House Katowice dzieci wezmą udział w warsztatach tanecznych z Joh oraz poznają tajniki produkowania cukierków! W hotelu andel's by Vienna House Cracow młodzi menedżerowie będą odkrywać kolejne stacje, zdobywając elementy układanki Joh, którą będą wspólnie układać. Mnóstwo zabawy i śmiechu gwarantowane!

Hotele sieci Vienna House oferują szereg udogodnień dla rodziców podróżujących z dziećmi. W obiektach istnieje możliwość dostawienia łóżeczka dla dziecka czy wypożyczenia wózka.  By najmłodsi się nie nudzili, hotele sieci Vienna House oferują także gry, zabawy i drobne prezenty dla najmłodszych.