Hotel Crocus – enklawa Zakopanego

W okresie zimowym, a w szczególności czasie poprzedzającym Sylwester Zakopane cieszy się niezwykłą popularnością. Oferta noclegowa jest niezwykle bogata. Wśród wielu hoteli, ośrodków, czy pensjonatów wyróżnia się uroczy 4-gwiazdkowy Hotel Crocus. Od momentu powstania cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, ze względu na domowy klimat, a przede wszystkim niesamowite położenie – w pobliżu Wielkiej Krokwi.

Hotel Crocus powstał w przepięknej scenerii Tatr, w przestrzeni Tatrzańskiego Parku Narodowego. Nocleg w tym hotelu to prawdziwe błogosławieństwo dla zapalonych narciarzy. Stąd mają oni kilka kroków do Wielkiej Krokwi, kompleksu narciarskiego Nosal i kolejki linowej na Kasprowy Wierch. A po całym dniu szaleństwa na śniegu najlepiej odpocząć w specjalnie do tego przygotowanym Hotelu Crocus.

Najlepszym sposobem na relaks jest skorzystanie z hotelowego SPA. Grono specjalistów przygotowało dla gości specjalne pakiety SPA pakiety SPA - zabiegi z wykorzystaniem technik i preparatów europejskich oraz indyjskich. Jest tu także basen, sauna, jacuzzi, centrum fitness, oraz strefa dla najmłodszych. Oprócz uczty dla ciała, hotelowa restauracja przygotuje ucztę dla zmysłów. Kucharze Hotelu Crocus przyrządzą kompozycję dań kuchni fusion, a wręcz folk – fusion, jak również potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, w tym typowo góralskiej.

Hotel oferuje 98 miejsc noclegowych z 48 pokojami i apartamentami. W każdym istnieje możliwość ustawienia dostawek.