Zwycięzcy konkursu organizowanego przez grupę Accor

Zwycięzcy konkursu organizowanego przez grupę Accor

Accor to sieć obiektów konferencyjnych znana na całym świecie, w skład której wchodzą tak znane marki jak Novotel, Mercure czy Ibis. Niedawno firma zorganizowała konkurs o nazwie "Take off", który wyłonił zwycięzców z grona 500 studentów z całego świata.

Konkurs o nazwie "Take off" to trzecia edycja międzynarodowych zmagań, w których w tym roku udział wzięło aż 500 studentów z 68 uniwersytetów, szkół hotelarskich oraz biznesowych. czestnicy tworzyli mobilny serwis służący zmianom w usługach oraz obsłudze klienta w hotelach. Jak się okazało, zwycięzcą została drużyna z Tajlandii.

Trójka studentów z tajlandzkiej Vatel International Business School, która bała udział w konkursie organizowanym przez grupę Accor mogła poszczycić się zwycięstwem. Nakorn Sirinuntananon, Rudeerus Apinuntano oraz Pitchaya Mepattana zaprojektowali bowiem wyjątkową aplikację mobilną, dzięki której goście mogą dokonywać zamówienia kontrolując wszystko za pomocą smartphona.

"Take off" to konkurs, który odbył się już po raz trzeci. Grupa Accor po raz pierwszy zorganizowała go we Francji, gdzie udział w zmaganiach wzięło 80 grup z 15 szkół. Zeszłoroczna edycja natomiast odbyła się w regionie azjatyckiego Pacyfiku, a zadaniem uczestników było wyobrażenie sobie marki Novotel za 17 lat. Tegoroczna tematyka nawiązywała natomiast do cyfrowej transformacji Accor, a także ambicji oraz celów firmy.

INFORMACJA PRASOWA