Zorganizuj swój kongres w Krakowie! Przedstawiamy Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja

Zorganizuj swój kongres w Krakowie! Przedstawiamy Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja

Kraków — miasto, które kojarzy się głównie z turystyką i pobytami urlopowymi. Jednak stolica królów kryje w sobie znacznie więcej! Tutaj odkryć można centrum branży MICE. Dlaczego? Kraków oprócz pięknych, zabytkowych uliczek i niepowtarzalnej architektury oferuje także nowoczesne, pełne udogodnień przestrzenie eventowe. Jeżeli chcesz zorganizować swoje wydarzenie w sercu Małopolski, to mamy dla Ciebie odpowiedni obiekt. Poznaj Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja to wyjątkowa przestrzeń, która jest miejscem organizacji wyjątkowych eventów już od 28 lat. Centrum działające od 1996 roku wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjną lokalizacją. Goście na wyciągnięcie ręki mogą poznać historię najpopularniejszych zabytków takich jak Barbakan, Sukiennice, czy Bazylika Mariacka. Bliskość centrum miasta i najważniejszych węzłów komunikacyjnych zdecydowanie ułatwi organizację konferencji, szkoleń i kongresów. Co jeszcze oferuje Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja? Zostań z nami! 

Konferencja w Krakowie 

Klimatyzowany budynek nie zawiedzie żadnego organizatora. Znajdą się tutaj zarówno przestrzenie dla dużych wydarzeń, jak i kameralne sale przeznaczone do organizacji małych spotkań biznesowych. Tym, co wyróżnia Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja jest zdecydowanie Aula Kongresowa. To największa z przestrzeni, która spełni wszystkie oczekiwania. Co dokładnie oferuje? Aż 330 miejsc siedzących oraz nowoczesną infrastrukturę techniczną. Organizatorzy skorzystać mogą z systemu tłumaczeń symultanicznych na aż 5 kanałach, wysokiej jakości nagłośnienia, projektorów i ekranów, a nawet urządzeń do wideokonferencji i streamingów! Wszystko to w stylowym, ergonomicznym i stonowanym wnętrzu. 

Oczywiście znajdzie się również bardziej kameralna przestrzeń. I to nie jedna! Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja zapewnia aż 4 mniejsze sale konferencyjno-szkoleniowe, które gwarantują prywatność, ale także pełne wyposażenie i wygodę. Największa z tych przestrzeni — Sala 033 przyjmie do 60 osób, zaś najmniejsza —  Sala VIP — do 10 osób. Mniejsze sale, choć bardziej intymne, są wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia, aby zapewnić komfort i sprawną organizację wydarzeń. Nie zabraknie szybkiego internetu, dostępu do światła dziennego, mikrofonów, kamer, ekranów i flipchartów. 

Dodatkowo oprócz nowoczesnych wnętrz Centrum Kongresowe UR dba o wygodę Gości, udostępniając przestronny parking i gwarantując profesjonalną pomoc w organizacji niezapomnianych wydarzeń. 

Więcej o tym wyjątkowym obiekcie dowiecie się na naszej stronie internetowej oraz stronie Uniwersytetu Rolniczego. Informacje dostępne również na Facebooku i Instagramie!