Znamy kolejnych prelegentów kongresu #RentownyHotel!

Znamy kolejnych prelegentów kongresu #RentownyHotel!

Jeden dzień w zupełności wystarczy na spotkanie  branży hotelowej podczas Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych. Jak sprawić by jednodniowe spotkanie było niezwykle owocne? Jak wykorzystać czas do maksimum? Jak w tak krótkim czasie przekazać Uczestnikom ważne informacje i przydatne rozwiązania? Odpowiedź jest tylko jedna: dobrzy prelegenci, którzy są prawdziwymi ekspertami w swojej branży. Profesjonaliści będą nie tylko uczyć, ale także inspirować!

Organizatorzy wydarzenia postarali się, by każdy uczestnik znalazł podczas wydarzenia coś dla siebie! Przekazywane informacje będą przydatne zarówno dla właścicieli i dyrektorów dużych hoteli, jak i małych obiektów hotelowych.  Znamy już kolejnych prelegentów kongresu #RentownyHotel, który odbędzie się już 25 kwietnia w Warszawie! Oto oni:

Adam Latek to CEO firmy doradczo-szkoleniowej Latek Hotels.  Wykłada w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie, specjalizuje się w zagadnieniach związanych z  zarządzaniem hotelami.  Hotelarz-pasjonat, od ponad 20 lat związany z branżą hotelarską, dzięki czemu doskonale wie, jak skutecznie dotrzeć do różnego typu Gości, zaprojektować ofertę hotelu do ich potrzeb oraz...wykorzystać potencjał drzemiący w Airbnb. Adam Latek to także szkoleniowiec projektów hotelarskich, juror branżowych konkursów i absolwent szkół managerskich, który z pewnością doradzi, jak skalkulować inwestycję w Apart Hotelach oraz podpowie jak budować opinie na najpopularniejszych serwisach rezerwacyjnych.

Maciej Straus to CEO w Hotel Afrodyta **** Business & SPA. Strateg, audytor i autor procesów budowania wiarygodności i zarządzania reputacją marki hotelowej. W prelekcji skupi się na zagadnieniach związanych z zarządzaniem zespołem, podpowie jak ograniczyć rotację i o tym, jak motywować swoich pracowników. Pan Maciej wykorzystuje swoją wiedzę, by zoptymalizować zyski ze sprzedaży w branży HORECA. Powie uczestnikom, jak kształtować pozytywne opinie pracowników o hotelu, jak przeprowadzić szybka i skuteczną  rekrutację oraz da wskazówki jak zarządzać całym zespołem. Wszystko omówione zostanie na przykładzie praktycznych case study.

Więcej informacji  na stronie: www.rentownyhotel.pl

INFORMACJA PRASOWA