Zmiany personalne w DoubleTree by Hilton Warsaw

Zmiany personalne w DoubleTree by Hilton Warsaw

W DoubleTree by Hilton Warsaw nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego, które objął Mirosław Moczarski, pełniący do tej pory funkcję Wiceprezesa Zarządu, którą ma zamiar kontynuować również po objęciu nowego stanowiska.

Mirosław Moczarski nawiązał współpracę z marką DoubleTree by Hilton w lutym br., kiedy to dołączył, jako wiceprezes, do zarządu właściciela hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw, spółki Polaris Hospitality Enterprises. Natomiast stanowisko nowego Dyrektora Generalnego warszawskiego DoubleTree by Hilton objął 28 kwietnia br. Wybór osoby Mirosława Moczarskiego na to prestiżowe stanowisko nie dziwi. Jest to bowiem profesjonalny specjalista z niemalże 30-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej. W jego bogatym CV można znaleźć współpracę z takimi obiektami jak hotel Mrongovia, Neptun, gdański Novotel czy płocki Petropol. Moczarski był również członkiem spółki Port-Hotel, która dzięki niemu otworzyła dwa nowe hotele sieci Hampton by Hilton w Gdańsku oraz Warszawie.

- Objęcie stanowiska Dyrektora Generalnego DoubleTree by Hilton Warsaw niesie przed sobą ogromne wyzwanie zarządzania hotelem, który przez blisko 12 miesięcy swojego istnienia w wyraźny sposób zaznaczył się na mapie obiektów konferencyjnych w Europie. Moim celem jest nie tyle utrzymanie, co wzmocnienie obecnej pozycji poprzez prowadzenie działalności biznesowej skoncentrowanej na wymaganiach rynku i potrzebach naszych Gości i Klientów - mówi Moczarski.

INFORMACJA PRASOWA