Zimowe Weekendy w Hotelu Orient

Zimowe Weekendy w Hotelu Orient
Mróz, skromny bo skromny, ale jednak śnieg za oknami. Cieszy najmłodszych, ale martwi wielu dorosłych. Dla wszystkich pragnących sprawić sobie w długie styczniowe wieczory odrobinę przyjemności Hotel Orient **** w Krakowie ma coś specjalnego.

Hotel Orient **** to pomysł na niezapomniany urlop w Krakowie. Wielokrotnie nagradzany obiekt, ciągle zaskakuje świeżością, przez co idealnie wpisuje się w nowoczesny nurt branży konferencyjnej. Dużym atutem jest jego położenie. Hotel Orient **** mieści się nieopodal hali wystawowej Krakowskich Targów, głównych przedsiębiorstw Nowej Huty jak również Centrum Handlowego M1 oraz Plaza. Niedaleko stąd do Muzeum Lotnictwa czy też Muzeum Nowej Huty. Obiekt otoczony jest zielenią a oddany do dyspozycji ogród grillowy stanowi idealną oprawę wieczornych spotkań.

Wszystkich zastanawiających się, gdzie uciec przed zimnem i szarugą, hotel zaprasza na Zimowy Weekend w Oriencie. Promocja obejmuje 2 dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym, lub pokoju o podwyższonym standardzie. Na miejscu goście mają zapewnione bogate śniadania w formie bufetu, codzienną prasę i bezprzewodowy Internet. Osobom, które pragną aktywnie wypocząć, Hotel Orient **** dostarcza bogate zaplecze rekreacyjne. Oprócz nieograniczonego wstępu do Centrum, korzystający z promocji mają także 10 % zniżki na wszystkie zabiegi w salonie odnowy biologicznej.

Promocja trawa do końca lutego br. Więcej informacji na stronie http://www.hotelorient.pl/aktualnosci/36/zimowe_weekendy_w_oriencie.html

INFORMACJA PRASOWA