Zbliża się Forum Branży Eventowej

Zbliża się Forum Branży Eventowej

Już 14 stycznia 2016 roku w warszawskim Centrum MT Polska odbędzie się Forum Branży Eventowej Evential 2016. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli nie tylko na wymianę zawodowych doświadczeń, ale także, dzięki licznym prelekcjom i wystąpieniom specjalistów, da możliwość poszerzenia wiedzy o tajnikach branży eventowej.

Podczas wydarzenia zostanie poruszone wiele zagadnień, dotyczących prawidłowego organizowania eventów. Specjaliści branży będą mówili m.in. o tym czy event może być formą motywacji pracowników, o integracji poprzez event czy evencie jako formie motywacji działu sprzedaży. Ponadto zaproszeni goście opowiedzą o największych wpadkach organizatora eventów, o sposobach na idealny catering oraz o wyborze idealnej przestrzeni eventowej. Uczestnicy dowiedzą się także jak budować odpowiednie relacje między agencją lub szefem marketingu a klientem oraz jak organizacja wydarzeń wpływa na wizerunek firmy.

Forum Branży Eventowej zostanie zwieńczone uroczystym bankietem, o którego oprawę muzyczną zadba agencja GoLive.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla osób związanych zawodowo z branżą HR, zakupów, marketingu, komunikacji czy sprzedaży oraz dla pracowników agencji PR, eventowych i przedstawicieli centrów handlowych. Cena udziału w konferencji dla dostawców wynosi 149 zł do 27 listopada br. oraz 349 zł od 28 listopada br. By móc wziąć udział w evencie należy się zarejestrować do dnia 10 stycznia 2016 roku na stronie wydarzenia www.forumevential.pl.

Organizatorem przedsięwzięcia jest firma Evential Sp. z o.o., patronem została Warsaw Convention Bureau - Warszawska Organizacja Turystyczna, natomiast patronem branżowym Stowarzyszenie Branży Eventowej. Partnerem strategicznym wydarzenia jest MT Polska Sp. z o.o., parterem branżowym meetingplanner.pl, a artystycznym agencja GoLive.

INFORMACJA PRASOWA