Za tydzień odbędzie się WEBINAR LIVE: omówienie PROTOKOŁU KRAKÓW NETWORK

Za tydzień odbędzie się WEBINAR LIVE: omówienie PROTOKOŁU KRAKÓW NETWORK

INFORMACJE OD ORGANIZATORA:

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze live nadawanym ze studia wirtualnego w ICE Kraków. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi przedstawimy Państwu PROTOKÓŁ KRAKÓW NETWORK – dokument, który zrewolucjonizuje branżę MICE – nad którym wraz z członkami grupy KRAKÓW NETWORK pracowaliśmy od grudnia 2020 roku. 

Wydarzenie odbędzie się 23 marca br. (wtorek) w godzinach 14.00-15.30.

Podczas transmisji omówimy zamysł Protokołu KRAKÓW NETWORK i zaprezentujemy jego główne założenia. W szczególności opowiemy o wypracowanych przez lokalnych przedstawicieli branży MICE innowacyjnych modelach biznesowych opartych na wspólnym zarządzaniu ryzykiem i zaangażowaniu, a także o aspektach digitalizacji i promocji wydarzeń hybrydowych. 

Webinar będzie można zobaczyć za pośrednictwem Facebooka na profilach: KRAKÓW NETWORK, ICE Kraków, Kraków Convention Bureau, THINK MICE.

Na wydarzenie zapraszają: Miasto Kraków, KBF – operator Centrum Kongresowego ICE Kraków, Kraków Convention Bureau oraz członkowie KRAKÓW NETWORK.

Protokół KRAKÓW NETWORK został objęty honorowym patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej i Poland Convention Bureau.

Do zobaczenia!

INFORMACJA PRASOWA