Z dala od miejskiego zgiełku, pośród wiekowych drzew Twój event przejdzie do historii!

Z dala od miejskiego zgiełku, pośród wiekowych drzew Twój event przejdzie do historii!

Wydawać by się mogło, że organizacja konferencji, szkolenia lub wyjazdu integracyjnego to prosta sprawa: wynajmujesz salę, zamawiasz catering, dbasz o oprawę akustyczną oraz materiały szkoleniowe. I gotowe… Nic bardziej mylnego!


Event, który masz zamiar przygotować ma spełnić wiele Twoich celów i założeń. To duże wyzwanie! Nie ma znaczenia, czy planujesz szkolenie w kameralnym gronie współpracowników czy konferencję dla partnerów biznesowych i ludzi z branży…. Efekt ma być ten sam – WOW!


Organizując event w Dworze Kombornia Hotel & SPA**** wchodzisz na wyższy poziom realizacji. Każde wydarzenie znajdzie u nas wyjątkową oprawę i niepowtarzalną formę. Dlaczego?


Dwór Kombornia to ziemiańska siedziba położona w malowniczym Beskidzie Niskim. Jej początki sięgają XVI wieku. Jest jednym z lepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych na Podkarpaciu. Na cały 10 hektarowy kompleks dworski składa się czterogwiazdkowy, butikowy hotel z bogatą infrastrukturą Wellness, ChocoWine SPA, Instytut Kosmetyczny, Salon Win Karpackich, Centrum Konferencyjne i Bankietowe, trzygwiazdkowy Wine Garden Hotel oraz wiekowy park ze stawami.


W zależności od Twoich potrzeb i wymagań możemy zaproponować Ci sale o różnej wielkości i charakterze. Jeśli planujesz mniejsze spotkanie, o bardziej prestiżowym charakterze lub specjalistyczne szkolenie w niewielkiej grupie – proponujemy reprezentacyjne Salony na parterze Dworu. W Centrum Bankietowo – Konferencyjnym dysponujemy zaś trzema modułowymi, nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi mieszczącymi do 250 osób, osobną salą taneczną oraz wygodną przestrzenią foyer i cateringową. Twój event może odbywać się w jednym budynku zespołu lub równolegle w kilku.


Dlaczego warto wyjść poza standardowe konferencyjne ramy i zaoferować uczestnikom podczas wydarzenia coś więcej? Dbałość o każdy szczegół procentuje w biznesie. Zaproszeni Goście docenią Twoje starania i zaangażowanie, a co więcej – będą otwarci na Twój przekaz.


Specjalnie skomponowane przez dworskiego Szefa Kuchni menu, komentowana degustacja win w Salonie Win Karpackich, zabiegi w jedynym w Polsce czekoladowo-winnym SPA, kolacja degustacyjna, warsztaty tworzenia czekolady – dzięki tym wszystkim atrakcjom możesz uświetnić organizowane szkolenie, konferencję, czy firmowy bankiet i mieć pewność, że Twoje wydarzenie będzie zapamiętane!


Oddając organizację ważnego i strategicznego dla Ciebie wydarzenia w nasze ręce dajemy Ci gwarancję profesjonalizmu przygotowania, najwyższej jakości obsługi i niepowtarzalny klimat wiejskiej rezydencji, którego próżno szukać gdzie indziej.


Ogólną ofertę eventową możesz sprawdzić na www.dworkombornia.pl. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie propozycję szytą na miarę Twoich potrzeb i oczekiwać z elementami zaskoczenia – jeśli tylko sobie tego zażyczysz. Nasz Event Manager jest do Twojej dyspozycji i chętnie zaplanuje z Tobą event z dbałością o każdy detal.


Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu: [email protected]

INFORMACJA PRASOWA