Wyjątkowa noc w Łaźniach Rzymskich Manor House SPA

Wyjątkowa noc w Łaźniach Rzymskich Manor House SPA

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników relaksu i odnowy biologicznej na jedyną, taką noc w Polsce, która będzie miała miejsce 6-7 lutego 2015. Tylko tej nocy Łaźnie Rzymskie Manor House SPA przygotują dla Państwa niepowtarzalną ofertę zabiegów, masaży i innych relaksujących atrakcji.

W nocy z 6 na 7 lutego Łaźnie Rzymskie Manor House SPA będą otwarte dla gości od godziny 22 do 1. W tym czasie, wszyscy spragnieni wyciszenia i relaksu będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty SPA i wellness. Dla uczestników przygotowano m. in. aromatyczne kąpiele, kojące masaże oraz szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na całe ciało. W trakcie wydarzenia będzie można również skorzystać z sesji w jednej z saun, zrelaksować się w jacuzzi lub popływać w hotelowym basenie.

Prócz niepowtarzalnej okazji skorzystania z ceremonii i rytuałów oferowanych przez hotelowe SPA, uczestnikom zapewniamy pełen pakiet pobytowy w nowoczesnych i eleganckich pokojach Manor House SPA.

Gwarantujemy Państwu, że udział w tym relaksującym wydarzeniu, pozwoli Wam odstresować się i uwolnić od trosk dnia codziennego, naładuje energią i pozytywnym nastawieniem. Pozwólcie się więc rozpieścić w Manor House SPA.

INFORMACJA PRASOWA