Wygraj lekcję gotowania w Radisson Blu Kraków

Wygraj lekcję gotowania w Radisson Blu Kraków
Krakowski hotel Radisson Blu organizuje konkurs dla smakoszy dobrego jedzenia. Do wygrania jest lekcja gotowania z Szefem Kuchni Stanisławem Bobowskim. Rozstrzygnięcie konkursu 29 lutego.

Konkurs odbywa się w aplikacji na profilu Facebook krakowskiego hotelu: http://www.facebook.com/RadissonBlu.Hotel.Krakow?sk=app_187117647998431 Może w nim wziąć udział każdy kto posiada konto na tym popularnym portalu społecznościowym. Nagrodą główną jest fantastyczna lekcja gotowania dla dwóch osób w tematyce kuchni indyjskiej. „Spotkanie zorganizujemy na początku marca i odbędzie się ono w bardzo tajemniczym na co dzień miejscu – w naszej hotelowej kuchni. Wszystko co zostanie ugotowane, z satysfakcją wspólnie zjemy! – mówi z uśmiechem Stanisław Bobowski.

Aby wygrać indyjską lekcję gotowania z Szefem Kuchni pięciogwiazdkowego Radisson Blu w Krakowie wystarczy w aplikacji konkursowej w kilku zdaniach opisać swoją ulubioną potrawę. Wygra ta osoba, która najlepiej rozbudzi wyobraźnię innych i pod swoim uzasadnieniem zyska najwięcej głosów i pozytywnych komentarzy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi z końcem lutego.

Jak dodaje Bobowski – „marzec jest u nas miesiącem kuchni indyjskiej i chcielibyśmy większej liczbie osób w bardzo obrazowy sposób przybliżyć sztukę przyrządzania potraw z tej części świata. Dlatego lekcja gotowania, która jest nagrodą w konkursie zostanie przeprowadzona z udziałem naszej ‘niespodzianki’ – hinduskiego Szefa Kuchni”.

Nagrodami w konkursie są również książki kucharskie Blu Mood Food, które krakowski Radisson przygotował we współpracy z innymi polskimi hotelami swojej sieci. Książki zawierają 54 przepisy, a są to: dania na co dzień, na specjalne okazje, dania polskie, desery, przekąski oraz koktajle.

***
Stanisław Bobowski do krakowskiego Radisson Blu trafił prosto z Wielkiej Brytanii. Przez kilka lat zajmował tam stanowisko Zastępcy Szefa Kuchni w hotelu Royal Bristol Marriott, a następnie, jako jedyny Polak w Anglii – stanowisko Szefa Kuchni hotelu Marriott w Swindon. Wcześniej przez 6 lat pracował na luksusowych statkach pasażerskich linii Princess Cruises, które na rejsy po całym świecie – od Alaski po Malediwy – zabierały nawet 2600 pasażerów.

W swojej kuchni stawia na: Po pierwsze na klasykę najlepszych polskich smaków
Dania kuchni międzynarodowej sprowadzone na grunt polski
Tylko świeże produkty – zwłaszcza ryby i owoce morza
Estetykę podania