Wszystko o hotelowym SPA podczas targów WorldHotel 2015

Wszystko o hotelowym SPA podczas targów WorldHotel 2015

Już niebawem, bo w dniach 13-15 października br. na terenie Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie odbędzie się ósma edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2015. Podczas eventu będzie miała miejsce profesjonalna konferencja pt. "Spa Business Meeting Warsaw 2015. Co nowego w Spa?", która przybliży uczestnikom najnowsze trendy w branży SPA i wellness.

Konferencja "Spa Business Meeting Warsaw 2015. Co nowego w Spa?" odbędzie się w drugi dzień targów WorldHotel 2015, czyli 14 października 2015. Podczas tego spotkania będą miały miejsce liczne prelekcje, prezentacje i wystąpienia, dotyczące rozwoju sektora SPA w Polsce i na świecie, a także zapowiadanych w nim innowacji i prognoz na przyszłość.

Podczas konferencji wystąpią specjaliści z branży SPA, którzy opowiedzą o najnowszych technologiach wykorzystywanych w tej dziedzinie i przedstawią dane na temat aktualnego stanu rynku w tej branży w Polsce i na świecie. Będzie można również uzyskać praktyczną i fachową wiedzę na temat tego, jak stworzyć własny biznes SPA i na co należy zwrócić największą uwagę, prowadząc tego typu działalność.

Ponadto, podczas eventu wystąpią goście z Ukrainy i Białorusi, którzy przedstawią rozwiązania, od lat świetnie sprawdzające się w ich krajach.

Na Białorusi stosuje się lokalne, sprawdzone przez lata, naturalne linie kosmetyków, które być może warto wprowadzić do użytku również w Polsce. Jakością i skutecznością nie ustępują produktom z Europy Zachodniej, a przy tym są atrakcyjne cenowo. Natomiast goście z Ukrainy zaprezentują po raz pierwszy poza swoim krajem „Ukraińskie Spa”, czyli ich najnowszy produkt, którym chcą „zawojować” Europę – mówi Jerzy Miklewski, prezes zarządu Projekt Hotel Sp. z o.o., organizator konferencji.

Do udziału w spotkaniu zachęcamy wszystkich właścicieli i managerów ośrodków SPA w Polsce, a także osoby planujące otwarcie tego typu biznesu. Również pracownicy ośrodków odnowy biologicznej będą mogli wiele skorzystać na uczestnictwie w evencie, który pozwoli im zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami stosowanymi w branży.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat wydarzenia i rejestracji udziału można uzyskać na stronie: www.worldhotel.pl

INFORMACJA PRASOWA