Współpraca Sony Mobile i Hotelu Mikołajki

Współpraca Sony Mobile i Hotelu Mikołajki

Hotel konferencyjny Mikołajki na Ptasiej Wyspie nie stroni od nowinek technologicznych i nowoczesnych rozwiązań. Niedawno obiekt nawiązał współpracę z firmą Sony Mobile, dzięki czemu goście i obsługa hotelowa mogą skorzystać z najnowszego sprzętu tej marki.

Współpraca pięciogwiazdkowego obiektu z firmą Sony Mobile stwarza szereg nowych możliwości. Z jednej strony personel hotelowy ma ułatwioną pracę, mogąc korzystać z nowoczesnych tabletów, na których, przykładowo, może sprawdzić ustawienie stołów w salach albo sprawdzać listę gości hotelowych.

Jednak istotne profity z tej współpracy płyną również dla gości hotelu. Klienci mają możliwość wypożyczenia najnowszego smartfona Sony Xperia™ Z2 na rejs luksusowym jachtem. Jest to duże udogodnienie, ponieważ telefon ten posiada funkcję wykonywania zdjęć w ruchu oraz pod wodą, dzięki czemu fotograficzne pamiątki z takiej podróży będą charakteryzowały się najwyższą jakością.

- Możliwość udostępnienia urządzeń mobilnych firmy Sony Mobile naszym gościom to dla nas prestiż, ale także znak tego, jak bardzo nowoczesnym obiektem jesteśmy. Oprócz innowacyjnych systemów stanowiących back office hotelu, naszym celem jest także udostępnianie urządzeń mobilnych naszym gościom, aby ich pobyt stawał się jeszcze bardziej komfortowy – mówi Ireneusz Czerski, Dyrektor Hotelu Mikołajki.

Już wkrótce Hotel Mikołajki planuje przeprowadzić konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie najnowszy model smartfona Sony Xperia™ Z2. Szczegółów na temat wydarzenia należy szukać w newsletterze hotelu.

INFORMACJA PRASOWA