WorldFood Warsaw - termin zgłoszeń tylko do poniedziałku!

WorldFood Warsaw - termin zgłoszeń tylko do poniedziałku!
Już tylko miesiąc dzieli nas od inauguracji III edycji Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw, które w dniach 19-21 kwietnia odbędą się w EXPO XII WARSZAWA.

Przedsiębiorstwa i instytucje z branży spożywczej chcące wystąpić w czasie imprezy w roli wystawców mogą swój udział zgłosić jeszcze tylko do 21 marca (poniedziałek).

WorldFood Warsaw, których tegoroczna edycja odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela oraz prezesa Agencji Rynku Rolnego Łukasza Hołubowskiego na stałe wpisała się już do kalendarza międzynarodowych wystaw biznesowych sektora spożywczego.

Fakt ten świadczy o rosnącej z roku na rok liczbie wystawców i dużym zainteresowaniu firm zagranicznych. W tym roku udział w targach oprócz polskich przedsiębiorstw zgłosili także wystawcy między innymi z Francji, Tajlandii, Ukrainy, Belgii, Sri Lanki, Korei, Chin, Litwy, Niemiec czy Indii.

Udział w targach WorldFood Warsaw może przynieść wiele korzyści, m.in. możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych z partnerami z kraju i zagranicy, szansa na rozszerzenie współpracy z sieciami handlowymi oraz promocja przedsiębiorstw i ich oferty. Dodatkowym atutem jest bogaty program merytoryczny targów, który umożliwi zapoznanie się z najnowszymi trendami.

Firmy zainteresowane udziałem w targach w roli wystawców mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 21 marca.

Więcej informacji:
Agnieszka Szpaderska,
tel. 222 395 66 93,
[email protected]

INFORMACJA PRASOWA