Wigilia Firmowa w Pałacu Łazienki II w Ciechocinku

Wigilia Firmowa w Pałacu Łazienki II w Ciechocinku

Zbliżający się okres świąteczny zmusza nie tylko do refleksji, ale również do poszukiwań odpowiedniego miejsca, na wyprawienie wigilii. Tradycja przeobraża się i coraz częściej oprócz obchodzenia tego święta w gronie rodzinnym, organizowane są również spotkania świąteczne ze współpracownikami. 

Szukając miejsca na wigilię firmową w województwie kujawsko-pomorskim warto zwrócić uwagę na ofertę, którą stworzył Pałac Łazienki II w Ciechocinku. Miejsce to posiada ponad 100-letnią tradycję uzdrowiskową. Budynek został odrestaurowany, dzięki czemu powstał tu unikalny nastrój. Pałac Łazienki II to połączenie relaksu i luksusu. Odbywają się tutaj imprezy dla osób prywatnych oraz firmowe na najwyższym poziomie.

Z okazji świąt przygotowano specjalną ofertę dla klientów, którzy zdecydują się zorganizować tutaj wigilię firmową. Dla gości przygotowano bufet od 90 zł/os., vouchery 250 zł do wykorzystania w barze oraz noclegi w korzystnej cenie 89 zł/os. Cała oferta będzie dostępna na hasło wigilia firmowa.

Już teraz zapraszamy do rezerwacji, którą prowadzi Sylwia Królak pod numerem telefonu 530 032 971 oraz mailem [email protected]

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną prezentacją obiektu Pałac Łazienki II w Ciechocinku