Wieści ze słonecznej Juraty - w Best Western Hotel na gości czekają nowe pokoje!

Wieści ze słonecznej Juraty - w Best Western Hotel na gości czekają nowe pokoje!

Chyba każdy choć raz miał okazję słyszeć o Best Western Hotel Jurata, czyli o wyjątkowym obiekcie, który położony jest w ekskluzywnej części Półwyspu Helskiego. Dziś miejsce to zachwyca po raz kolejny, prezentując 30 gruntownie wyremontowanych, nowoczesnych pokoi. Czekają one na pierwszych gości! Zachęcamy więc do skorzystania z nowego zaplecza noclegowego jeszcze w tym sezonie.


Modernizacji dokonano w 27 pokojach z łazienkami oraz w dwóch pokojach typu studio z częścią dzienną, aneksem kuchennym, sypialnią oraz łazienką. Na gości czeka również nowy apartament z rozbudowaną, przestronną częścią dzienną, aneksem kuchennym, wydzieloną sypialnią, łazienką oraz tarasem. Wszystkie te pomieszczenia wyróżniają się przestronnością, funkcjonalnym wyposażeniem oraz stylową aranżacją. To odpowiednie miejsce na efektywny wypoczynek - nie tylko po spotkaniach biznesowych. Niektóre z tych pokoi posiadają dostęp do prywatnego balkonu, z którego rozpościera się piękny widok na sosnowy las. Relaks w takich okolicznościach to znakomity pomysł! Zwłaszcza, że np. posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą skorzystać tam ze zniżek


Michał Szopa, dyrektor Best Western Hotel Jurata, mówi: „Mamy nadzieję, że możliwość pobytu w nowych pokojach Best Western Hotel Jurata zachęci naszych gości do spędzenia tegorocznego urlopu w najbardziej ekskluzywnym kurorcie w Polsce – w Juracie. W naszych nowoczesnych pokojach goście poczują bliskość plaży, a bezpośrednie sąsiedztwo lasu sosnowego umożliwi wyciszenie i wypoczynek. Jak co roku nasza załoga przygotowała także wiele atrakcji dla najmłodszych, co umili pobyt szczególnie rodzinom z dziećmi. Gorąco zapraszamy do wypoczynku w naszym hotelu, jeszcze w trakcie trwającego sezonu wakacyjnego".


Bardzo nas cieszy, że Best Western Hotel się rozwija - trzeba bowiem zaznaczyć, że nowe pokoje jeszcze do niedawna znajdowały się w budynku Melodia, który  finalnie już dołączył do Best Western Hotel Jurata. Przypomnijmy więc, co dokładnie oferuje to miejsce. Na gości czeka:

  • 75 komfortowych, eleganckich pokoi
  • sala konferencyjna na 150 osób
  • basen i SPA

a wszystko to w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i zaraz obok plaży.

„Best Western Hotel Jurata położony jest w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Polsce, a włączenie do niego niedawno wyremontowanych pokoi daje klientom zwiększoną gwarancję jakości i bezpieczeństwa w oparciu o program We Care Clean. Wierzymy, że rozszerzenie standardów globalnej marki Best Western na cały kompleks pozytywnie wpłynie na doświadczenia gości i zachęci ich do ponownych odwiedzin tego wyjątkowego miejsca" – powiedziała Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.