Wiemy kto wystąpi na Kongresie Profesjonalistów PR

Wiemy kto wystąpi na Kongresie Profesjonalistów PR
Znamy już wstępny program tegorocznego Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Na uczestników spotkania czekają prelekcje i warsztaty, podczas których poznają najnowsze trendy dotyczące tym razem komunikacji wewnętrznej.

Kolejna edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia w Rzeszowie. Uczestnicy spotkania będą dyskutować nie tylko o tym, co dotychczas wydarzyło się w branży, ale także o trendach i trudnościach jakie stoją przed praktykami PR. Rozważania będą zorientowane głównie na narzędzia i kanały komunikacji.

Znane nazwiska i gość specjalny

W tym roku na Kongresie wystąpią m.in. Adam Łaszyna Prezes Zarządu, Alert Media Communications, Szymon Sikorski Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Publicon sp. z o.o.,Magdalena Bugajło Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej Netia, Sebastian Bykowski Wiceprezes Zarządu, Dyrektora Generalnego PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Pojawi się także gość specjalny - Sander Schroevers President of the Board of IECIE: the European Institute for International Business Communication oraz inni cenieni eksperci branży PR. Pełna lista prelegentów dostępna na stronie Kongresu www.kongresprofesjonalistow.pl

PR w praktyce

Podobnie jak w ubiegłym roku Kongres Profesjonalistów zakończą warsztaty praktyczne. Zajęcia będą prowadzone w kilku blokach tematycznych związanych m.in z CSR-em, publikacjami medialnymi oraz mitami o budowaniu komunikacji wewnętrznej w korporacjach.

Ostatnie dni styczniowej promocji

Jeszcze tylko do końca stycznia można skorzystać ze specjalnych rabatów na udział w Kongresie. Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzenia dostępne są na stronie internetowej www.kongresprofesjonalistow.pl

Serwis SaleBiznesowe jest patronem medialnym Kongresu Profesjonalistów Public Relations

INFORMACJA PRASOWA