Weź udział w pierwszej edycji Let’s Meet w Gdańsku!

Weź udział w pierwszej edycji Let’s Meet w Gdańsku!

Mamy przyjemność ogłosić, że zostaliśmy Patronem Medialnym pierwszej edycji „Let’s Meet. Event Professionals Forum". To zupełnie nowe wydarzenie na eventowej mapie Polski. Odbędzie się w dniach 30-31 marca 2022 r. w Radisson Hotel & Suites w Gdańsku.

„Let’s Meet. Event Professionals Forum” to butikowe targi B2B w Gdańsku, to dwa dni wypełnione spotkaniami stolikowymi, merytorycznymi rozmowami i prezentacjami ofertowymi wystawców z regionu (ale nie tylko! w imprezie wezmą udział również wystawcy z wiodących destynacji turystycznych Polski). 

Organizatorem targów jest Gdańsk Convention Bureau, która jako organizator wielu wydarzeń, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest właściwe wyselekcjonowanie potencjalnych klientów. Sama współpracuje z renomowanym partnerem - Big Worldwide Limited (BWL) - który jest organizatorem znanych i cenionych w branży wydarzeń pod nazwą „Meetings & Incentives Forums” (M&I).

Głównym zadaniem M&I będzie wyselekcjonowanie hosted buyers. Poszukiwane są takie osoby i firmy, które posiadają doświadczenie branżowe i dodatkowo deklarują gotowość do nawiązania partnerstw z polskimi interesariuszami.

W wydarzeniu „Let’s Meet. Event Professionals Forum” udział weźmie około 40 hosted buyers. Wśród nich m.in. organizatorzy wydarzeń korporacyjnych, podróży motywacyjnych, agencje eventowe, biura podróży, touroperatorzy i przedstawiciele międzynarodowych stowarzyszeń, w tym tych z Niderlandów, Belgii, Francji, Czech, Niemiec i Skandynawii.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest InvestGDA

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: [email protected]

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.lets-meet.pl. Rejestracja trwa, liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy do udziału!

INFORMACJA PRASOWA